Visal.pl - nowa hurtownia z produktami do stóp

Pielęgnacja stóp jest ważna, tak jak każda inna przez cały rok. Zazwyczaj większą uwagę przywiązujemy do niej wiosną i latem kiedy nasze stopy są odkryte, ale warto o nie zadbać także podczas zimniejszych pór roku. Zima to dla stóp ciężka pora roku.  Nosimy ocieplane buty, a stopy na przemian zbyt bardzo chłodzimy lub przegrzewamy. Warto więc o nie dbać cały czas, aby latem bez problemu założyć ulubione buty, odsłaniające palce, czy pięty.   

 


Przeglądając ostatnio oferty różnych marek trafiam na stronę VISAL.PL. To hurtownia z produktami do stóp, w której znajdziemy szeroką gamę produktów kosmetycznych i akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji stóp w warunkach domowych. 

Wśród oferowanych przez nią kosmetyków znajdziemy produkty marki Gehwol. Skóra stóp łatwo się przesusza, i bywa znacznie mniej elastyczna. Jest czuła na niewygodę, podatna na otarcia i zmiany które potrafią utrudnić codzienne funkcjonowanie. Produkty Gewol stanowią odpowiedź na problemy ze stopami. Przeznaczone miedzy innymi do: zrogowaciałej, pękającej suchej skóry stóp, kruchych, paznokci, nieprzyjemnego zapachu stóp, pocących się stóp, ciężkich, zmęczonych nóg, zimnych stóp, odcisków. Każdy więc znajdzie coś na swoje problemy. Zadbane i zdrowe stopy to wyzwanie dla każdej kobiety bez względu na porę roku. 

sztyft na zniszczone paznokcie
sztyft na zniszczone paznokcie

maść na spękane stopy i pięty

krem do regeneracji stóp

 

Jak wspomniałam wcześniej Visal to profesjonalna hurtownia kosmetyczna. Prowadzi nie tylko sprzedaż hurtową i detaliczną, ale organizuje specjalistyczne szkolenia w zakresie stosowania sprzętu i preparatów kosmetycznych dla gabinetów i salonów kosmetycznych. Hurtowania Visal jest bezpośrednim importerem wielu produktów, ale także reprezentuje renomowane marki kosmetyczne jako dystrybutor.  

 

Znacie już tą hurtownię? Pamiętacie o właściwej pielęgnacji stóp przez cały rok?

 

*materiał zewnętrzny

1 komentarz:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger