Jak w prosty i łatwy sposób odmienić wnętrze swojego pokoju?

Dom jest zawsze miejscem, do którego chętnie wracamy. To w nim zawsze mamy swój azyl na drobne czy większe przyjemności i odpoczynek. Z własnego doświadczenia wiem, że co chwilę coś zmieniamy, aby ożywić jego wnętrze. W praktyce oznacza to, że wybrana dziś stylizacja danego pomieszczenia niekoniecznie będzie podobać się nam za kilka miesięcy. Jak w prosty i łatwy sposób odmienić wnętrze swojego pokoju?

Odpowiednie dekoracje są prostym sposobem, aby zbudować nastrój, atmosferę i ożywić miejsce, w którym chętnie będziemy spędzać swój wolny czas. Bardzo modnym dodatkiem ozdabiania ścian są plakaty. To właśnie one nadają również nieco koloru stonowanemu pomieszczeniu.

Dość długo zastanawiałam się jakie wybrać i w końcu znalazłam.  Na stronie Posterstore.pl jest wiele ciekawych motywów. Znajdziemy tam również gotowe inspiracje do zaprojektowania swoich galerii ściennych. 

 


 

Dlaczego warto wybrać plakaty Posterstore?

Poster Store posiada ogromny wybór plakatów w najróżniejszym stylu, więc trafią w gust każdego z nas.  Co wtorek firma prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem.

Wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Grubość wydruków zapewnia im ogromną trwałość. 

Przy zamawianiu plakatów możecie od razu dobrać do nich ramki wysokiej jakości. Oczywiście dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, więc jest w czym wybierać. Gdy znudzą się nam obrazy zawieszone na ścianie, to nic prostszego jak zamówienie kolejnych plakatów. Ramy można w łatwy sposób otwierać, zmieniać plakaty i cieszyć się od nową aranżacją. Są one także przystosowane do powieszenia w pionie jak i poziomie, więc to również wygoda przy kolejnej zmianie wystroju.  

 

Jaki był mój wybór?

Jak wspomniałam wybór na Poster Store jest ogromny. Znajdziemy tam obrazy na ścianę inspirowane naturą, plakaty dla dzieci, grafiki, cytaty.  Kilka dni zajęło mi samo wybieranie, ale w końcu wybór padł na plakaty z serii Natura i Botanika oraz Typografia i cytaty oraz odpowiednie do nich ramki. Dostępne na stronie inspiracje znacznie ułatwiły mi wybór, choć nie ukrywam, że już kuszą mnie następne. My kobiety lubimy często coś zmieniać, a tak pięknymi plakatami możemy ożywić nie jedno pomieszczenie.

W Poster Store znajdziemy plakaty i ramki w skandynawskim stylu, które są zarówno piękne, jak i niedrogie. Te wyjątkowe plakaty pomogą stworzyć własną galerię obrazów indywidualnie dopasowaną do naszego domu.  Obrazy do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy nawet kuchni - dzięki nim w prosty i łatwy sposób możemy odmienić każde wnętrze. 

 


Teraz niespodzianka dla Was. Z kodem cosmetics35 czeka na Was 35% rabatu. Kod ważny jest do 04.03.2021. Rabat nie obejmuje plakatów z kategorii Seletcion i ramek.

 

Jak podobają się Wam plakaty? Lubicie taki sposób aranżacji wnętrz?

2 komentarze:

  1. Oj to prawda, uwielbiamy, co parę miesięcy modyfikować naszą przestrzeń.
    Takie plakaty z cytatami czy właśnie naturą to był strzał w dziesiątkę, cudnie się prezentują!:)
    Zdjęcia, plakaty i rośliny to mój ulubiony sposób aranżacji wnętrza ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Cieszę się, że nie tylko mi się podobają.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger