Jak połączyć dbanie o wygląd paznokci z pasją?

Dbanie o wygląd naszych paznokci jest tak samo ważne jak dbanie o nasze ciało. Nie znam kobiety, która ma je niezadbane. A gdyby tak połączyć dbanie o wygląd paznokci z pasją?

 Pasją może być każda rzecz, którą lubimy robić i która sprawia nam  przyjemność i radość. Pasja pozwala nam odkrywać własne potrzeby, poświecić czas tylko dla siebie, ale jeśli potrafimy się rzeczywiście zaangażować to wtedy może stać się naprawdę stałą rzeczą w naszym życiu. Warto więc cały czas doskonalić swoje umiejętności. 

Nigdy nie wiadomo, gdzie tkwi nasz talent i jakie posiadamy uzdolnienia.  Inwestowanie w siebie, to zwiększanie naszych zainteresowań, umiejętności i wiedzy. 

Jakiś czas temu wspominałam Wam, że jedną z moich pasji była i jest stylizacja paznokci.  W kilku poprzednich wpisach znajdziecie informacje o platformie QFLIX, dzięki której cały czas doskonalę swoje umiejętności. 

Przedstawiona tam wiedza jest dość usystematyzowana, więc warto zacząć od zastanowienia się nad swoimi mocnymi i słabymi stronami, w czym jesteśmy dobrzy, co chcielibyśmy udoskonalić, a o czym nie mamy pojęcia a chcielibyśmy mieć. Wówczas nasz wybór jest o wiele łatwiejszy.  

Rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i pasji oraz poszukiwanie nowych form aktywności jest dla mnie szczególnie ważne, ale nie zawsze mam na to czas. Korzystanie z QFLIX daje mi możliwość korzystania w dowolnym czasie i o dowolnej porze, więc mogę skoncentrować się na swojej pasji, wtedy, kiedy mam czas i ochotę. A jaka jest radość, gdy zaczynamy dostrzegać te małe rzeczy, które udało nam się poprawić dzięki doskonaleniu naszych umiejętności - tego nie da się opisać:)

 

Co myślicie o  2 w 1 czyli dbanie o siebie plus rozwijanie swoich pasji?


------------------------------------------------


Odbiegając od tematu. Mieszkanie w starym budownictwie, to ciągłe wydatki. Na wiosnę czeka mnie kolejny remont. Tym razem muszę poznać taki temat jak osuszanie budynków. Polecicie mi coś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger