Obrączki ślubne - biżuteria na całe życie

Ślub to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w naszym życiu życiu. Planujemy je z dużym wyprzedzeniem i dbałością o każdy szczegół. Przygotowań zawsze niemało, bo w końcu chcemy aby ten dzień był najpiękniejszym w naszym życiu. 

 


 

Jednym z etapów przygotowań jest wybór biżuterii. Biżuteria na ślub to wyjątkowy element stylizacji zarówno Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Aby stylizacja była kompletna ważne są właściwie dobrane dodatki. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, ozdoby do włosów czy spinki do mankietów, nawet jeśli wybierzemy takie, które posłużą nam na dłużej i tak po jakimś czasie schowamy  do szkatułki. Jest jednak biżuteria, która zostaje z nami przez całe życie - obrączki ślubne. To właśnie one są ozdobą na całe lata i przypominają nam ten piękny, wyjątkowy dzień. W pamięci zawsze pozostaje ta chwila, kiedy pierwszy raz założymy je na palce. Jakie więc wybrać?

 

Tego Wam nie podpowiem. Każdy z nas jest inny, każdemu podoba się co innego, a wybór jest ogromny. Białe, albo żółte złoto, zdobienia lub grawer - wszystko zależy od nas samych. Styl obrączek ślubnych powinniście dopasować do swojego gustu. Ważne, aby biżuteria była spójna z tym co lubicie, jak się ubieracie i jaki lubicie styl. Biżuteria, którą zakłada się każdego dnia, musi być nie tylko piękna, ale i praktyczna. Duży ich wybór znajdziecie na stronie https://ekokarat.pl/obraczki-slubne


Przyznam, że gdybym miała teraz wybierać, miałabym lekki problem. Znalazłam tyle pięknych modeli, że wybór byłby naprawdę trudny. I choć od mojego ślubu minęło już sporo czasu to z sentymentem wspominam wszystkie przygotowania. Wówczas zdecydowaliśmy się na klasyczne obrączki, bez żadnych dodatkowych zdobień i choć teraz bardzo podobają mi się aktualne modele, to nie żałuję wówczas podjętej decyzji. Każdy rodzaj obrączek ściera się, o ile nosi się je codziennie, a dzięki temu, że wybraliśmy taką bez wielu zdobień to łatwiej o jej konserwację i czyszczenie. 

 

Jaki był Wasz wybór? A może dopiero planujecie ślub?

6 komentarzy:

 1. Bardzo ladne obraczki, ja z mezem zdecydowalismy sie na marke Cartier ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. również postawiłam na klasyczny wzór, po latach wciąż jest piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację, obecnie jest mnóstwo pięknych modeli, wybór ogromny. Może i jak my wybieraliśmy swoje to też tak było. Nasza decyzja była w sumie jednomyślna, proste, gładkie bez żadnych ozdobników.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to temat na przyszłość, ale jestem pewna, że to nie będzie łatwy wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybrałabym podobnie, lubię klasyczną biżuterię każdego rodzaju.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger