Jak znależć prezent marzeń drugiej osoby?

Prezenty, prezenty,  prezenty..... Towarzyszą nam prawie cały czas. Wręczamy je albo otrzymujemy. Czasem jest to prezent z jakiejś okazji, czasem to odruch serca, by sprawić bliskiej osobie radość. Oczywiście najlepsze są takie, które są prosto z serca i są w jakiś sposób niepowtarzalne. Jak znaleźć ten odpowiedni? Jak znaleźć prezent marzeń drugiej osoby? 

 

Prezent marzeń

 

 

Odpowiedni prezent wcale nie tak łatwo wybrać. Czasami jest to trudniejsze niż nam się wydaje. Wybierając prezent warto znać pragnienia i upodobania danej osoby. Czasami upragnione przez kogoś rzeczy należą do kategorii produktów, które tradycyjnie są wręczane jako prezenty. Czasami warto wsłuchać się w to co mówi. Przyznam, że sama daję czasami mężowi takie podpowiedzi, gdy oglądamy coś, a ja nagle się odzywam " o chciałabym" albo " kupię sobie później". I czasem jest miłe zaskoczenie gdy przychodzi z tym co właśnie chciałabym dostać. 

Idealny prezent to jednak nie tylko przedmioty. Więc może tym odpowiednim będzie prezent wzbudzający emocje. Te z pewnością zostaną na dłużej, a po czasie będą pięknym wspomnieniem. Każdy z nas o czymś marzy, ale prezent marzeń dla każdego będzie znaczył co innego.  

Czasem trudno odgadnąć marzenia, a czasem znamy drugą osobę na tyle dobrze, że wiemy czy będzie się cieszyć z odrobiny relaksu czy z przeżyć z dawką adrenaliny. Miły, romantyczny wieczór we dwoje,  weekendowy wyjazd, zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące masaże, a może jednak przejażdżka samochodem lub skok ze spadochronem. Na stronie prezentmarzen.com znajdziecie atrakcje dla każdego i na każdą okazję. 

Jeśli jednak nie da się nam odgadnąć marzeń drugiej osoby to idealnym rozwiązaniem jest voucher.  Karta podarunkowa daje osobie obdarowanej możliwość samodzielnego wyboru prezentu zgodnie z aktualnymi potrzebami i upodobaniami.

 


Co kryje mój prezent? Na razie nie mogę zdradzić, ale może za jakiś czas.... Jedyne co mogę zdradzić to to, że spróbowałam połączyć emocje z tradycyjnym prezentem. Myślę, że mi się to udało. Będę to piękne wspomnienia, niezapomniane emocje i pamiątka na lata.


A dla Was prezent w formie przeżyć byłby prezentem marzeń?


3 komentarze:

  1. Swietna to strona ma wiele ciekawych ofert dla kazdego :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już dwa razy korzystałam, zawsze wybierałam zabiegi w Yasumi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Korzystałam z ich usług, można znaleźć coś dla każdego!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger