Jaki proszek do prania wybrać przy wrażliwej skórze?

Wybór odpowiednich środków do pielęgnacji ubrań, to bardzo ważna sprawa. Chcemy aby wszystko było czyste, pachnące a jednocześnie bezpieczne dla naszej skóry. Niektóre proszki do prania zawierają związki chemiczne, które mogą przyczyniać się do podrażnienia skóry i powodować alergie. Dlatego od lat używam hipoalergicznych kosmetyków i detergentów. Kiedy urodziły się moje dzieci, jak każda mama dbająca o zdrowie i bezpieczeństwo swojego maluszka zwracałam uwagę na odpowiedni skład jakościowy produktu i posiadane atesty. Wtedy poznałam markę Jelp

 

Jelp Family

Produkty Jelp to jednak nie tylko środki piorące dla dzieci, ale dla całej rodziny. Linia  Jelp Family to starannie dobrane receptury pozbawione alergenów. Wszystkie produkty posiadają hipoalergiczne, niedrażniące zapachy. Produkty są przebadane dermatologicznie, w pełni bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do atopii, a jednocześnie bardzo skuteczne w dopieraniu.

 

W linii Family znajdziemy:

  • hipoalergiczny proszek do prania do białego
  • hipoalergiczny proszek do prania do kolorów
  • hipoalergiczny żel do prania do białego
  • hipoalergiczny żel do prania do kolorów
  • hipoalergiczny płyn zmiękczający do płukania tkanin

Bez różnicy czy wybierzemy proszek czy żel każdy z nich doskonale poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Produkty marki JELP  są ekologiczne, wolne od substancji drażniących, szkodliwych fosforanów i sztucznych barwników, które wywołać mogą podrażnienie naskórka. Ich subtelny,prawie neutralny zapach sprawia, że pranie pachnie świeżością jednocześnie nie drażniąc nawet małych nosków, przez co linię Family możemy używać do prania ubrań całej rodziny. 

 


 

Warto wypróbować każdy z nich, zarówno proszek i żel do prania i samemu wybrać, który Wam lepiej odpowiada. Każdy z nich ma swoje zalety, jednak ja zdecydowanie wolę żel. Nie będę Wam opisywać każdego z osobna, bo każdy z nich zadowala efektami, a jednocześnie nie podrażnia naszej skóry. 


Używacie produktów Jelp?


2 komentarze:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger