Personalizowana biżuteria - pamiątka pełna wspomnień

Każda z nas ma swój ulubiony styl i do niego dobiera niezbędne dodatki. Ja zazwyczaj stawiam na minimalizm i uwielbiam delikatną biżuterię. Już nie raz zauważyłyście, że uwielbiam spersonalizowane prezenty, również i biżuteria nie musi być jednak jedynie błyskotką, która dopełnia nasz strój. Dzięki personalizacji zyskuje ona osobisty charakter i staje się unikatowa.

Personalizowana biżuteria - pamiątka pełna wspomnień

 

Ostatnio moją uwagę zwróciły my namenecklace  . Bardzo spodobały mi się naszyjniki z imieniem, ale wybór jest dość duży. Możemy jednak zawsze wybrać inną personalizację - może być to data, dedykacja, albo zdjęcie. Każda z nich to dobry pomysł na upamiętnienie ważnych chwil w życiu. 

Spersonalizowana biżuteria może być czymś naprawdę wyjątkowym. Szukając odpowiedniej ozdoby dla siebie lub kogoś bliskiego warto spojrzeć na New Arrivals Jewelry . Wśród nowości znaleźć możemy zawsze coś co wpadnie nam w oko. Naszyjnik, pierścionek czy kolczyki - praktycznie każda z nas ma niemały ich zbiór i ciągle nam mało. 

Wisiorki, bransoletki, czy kolczyki wybieram najczęściej. Wśród personalizowanej biżuterii szczególne znaczenie mają jednak dla mnie pierścionki, szczególnie te Pinky ring meaning , które wyrażają wspomnienia, pasje czy uczucia. 

Personalizowana biżuteria może być też super pomysłem na prezent. Oczywiście dobrze wiedzieć co dana osoba lubi nosić i jaki styl biżuterii lubi. To jednak jest do ogarnięcia. Wystarczy być dobrym obserwatorem, aby poznać upodobania danej osoby.  

Tak jak wspomniałam Wam na początku, dla mnie taka biżuteria ma osobisty charakter i przywołuje wspomnienia. Nawet po latach może być pamiątką, pełną emocji i wzruszeń. 

A Wy lubicie personalizowaną biżuterię?

2 komentarze:

  1. Osobiście nie mam takiej biżuterii, ale sądzę że to może być świetny prezent.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiekna bizuteria, sama tez mam kilka sztuk wyjatkowej dla mnie bizuterii :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger