Pheromone Essence - istota zmysłowości na wyciągnięcie ręki?


Dlaczego niektórzy ludzie wciąż odnoszą sukcesy? Dlaczego niektórzy mężczyźni cieszą się nieodłącznym zainteresowaniem kobiet, podobnie zresztą jak kobiety - mężczyzn. Czy istnieje przepis na odnoszenie sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym? Tak, gdyż kluczem do odpowiedzi na powyższe pytania są właśnie feromony.

fermony


Czym są feromony i jak działają?

 

Feromony to substancje lotne, obecne w wydzielinach ciała człowieka (mocz, pot itd.). Ich cechą charakterystyczną jest oddziaływanie na pewne części mózgu i generowanie w nim konkretnego wyobrażenia o danej osobie. Aktywność wydzielania feromonów wzrasta na wskutek wzrostu ciepłoty ciała. Tym samym ich wyjątkowe działanie odczuwamy zwłaszcza podczas intensywnego wysiłku fizycznego, pracy, a nawet w upalne, letnie dni. 
Istotą feromonów jest generowanie u innych osób poczucia własnej wyjątkowości. Dzięki nim odczuwa się, że dana osoba ma charakter dominujący (co sprawdza się w pracy), bądź jest potencjalnie atrakcyjnym partnerem w życiu prywatnym. Pierwsza zależność sprawdza się zwłaszcza u osób tej samej płci.


Pheromone Essence - kompozycja miłości i powodzenia zawodowego

 

Pheromone Essence to specjalnie wyselekcjonowana grupa 6 feromonów o wyjątkowo silnym stężeniu. Ich odpowiednio dopasowana kompozycja sprawdzi się w przypadku każdego mężczyzny i każdej kobiety. Dzięki nim inni ludzie będą nas traktować z większą uwagą, wynikającą z poczucia naszej wyjątkowości i atrakcyjności.
To jednak nie wszystko! Dzięki odpowiednio przygotowanej recepturze, Pheromone Essence, są praktycznie bezwonne. Oznacza to większą siłę oddziaływania preparatu w połączeniu np. wodą kolońską, lub toaletową. 


Jak stosować feromony?

 

Dzięki wyjątkowo wysokiemu stężeniu feromonów, Pheromone Essence charakteryzuje się bardzo dużą efektywnością. Stosowanie nawet niewielkich ilości na skórę poddaną działaniu ciepła (np. pachy), znacznie zwiększa skuteczność produktu. Feromony można również połączyć z aktualnie stosowanymi perfumami, których skład nie wpływa na ich skuteczność. 
Stosowanie feromonów ograniczamy wyłącznie do porannej toalety. Ich zaletą jest bardzo długie utrzymywanie się na skórze, gwarantujące ich optymalne działanie przez cały dzień. Preparat można stosować zarówno latem, jak i zimą. Związki lotne znajdujące się w Pheromone Essence ulatniają się niezależnie od grubości odzieży, bądź trybu życia.


Praktyczne informacje o Pheromone Essence

 


 • Preparat zawiera maksymalne stężenie feromonów na poziomie od 0.077 do nawet 0.079 procent. 
 • Jedna butelka Pheromone Essence stosowana zgodnie z zaleceniami wystarczy na 1 - 2 miesiące.


Podsumowując, na chwilę obecną jest to jedna z najlepiej dopracowanych i najskuteczniejszych kompozycji feromonów. Co ważne, dzięki zastosowanym w nim naturalnym substancjom, nie istnieją żadne przeciwwskazania co do ich stosowania.

Więcej: https://sklep-feromony.pl/


*materiał zewnętrzny
 20 komentarzy:

 1. ciekawy temat, nigdy nie miałam okazji stosować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a może warto

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz o tym słyszę :). Przyznam się, że bardzo ciekawy temat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że temat Cię zainteresował :)

   Usuń
 4. Preparat pozwalający odnosić sukcesy? Lecę do sklepu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. sama mam feromony, stosuję je na specjalne okazje gdy zależy mi na podniesieniu pewności siebie, do tego ich zapach mi odpowiada

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro każdy może stosować to fajnie, bardzo fajnie.
  Miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam okazję testować feromony dla kobiet i chyba coś w tym jest, albo po prostu uwierzyłam w ich działanie. Mówią, że wiara potrafi zdziałać cuda, bo my jesteśmy wtedy bardziej otwarci do działania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bardzo ciekawa czy takie feromony zadziałały by na mnie?

  OdpowiedzUsuń
 9. hmm nie wiem czy zdecydowałabym się na takie perfumy, chyba jednak jestem wierna tradycyjnym zapachom :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. kurcze ale mnie zaciekawiłaś!!!muszę to wypróbować!

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię używać, miałam innej firmy i coś było na rzeczy, dlatego myślę ze działają :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nigdy nie stosowałam feromonów i zastanawiam się jak by pachniały w kontakcie z moją skórą.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zastanawiałam się kiedyś nad zakupem takiej Feromonow

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawa sprawa z tymi feromonami, sama nigdy ich stosowałam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Feromony są super.. sama używam. Nie wiem czy działają na otoczenie czy tylko na podświadomość, ale potrafią zdziałać cuda :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Nigdy nie miałam feromonów, nie wiem jak pachną i jakie mają działanie.

  OdpowiedzUsuń
 17. nigdy nie stosowaam... ciekawe jest to, co piszesz!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger