SESDERMA Hidraderm TRX krem –żel nawilżający i redukujący przebarwienia / 4skin

Upływający czas, zmiany hormonalne, ale nawet zbyt długie przebywanie na uwielbianym tak przez nas słońcu może przyspieszać starzenie się skóry, wysuszać ją, wywoływać podrażnienia lub przebarwienia.  Markę Sesderma poznałam już jakiś czas temu, więc z czasem przyszła kolej na poznanie jej następnego produktu. Tym razem to 

 SESDERMA Hidraderm TRX krem – żel nawilżający, redukujący przebarwienia

 


 

Kalendarza biologicznego nie da się oszukać, a jedynie opóźnić niektóre procesy zachodzące w naszej skórze. Mam cerę mieszaną. Nie mam z nią większych problemów, poza tymi, które pojawiają sie już właśnie z wiekiem. Czasem jest trochę sucha, czasem tłusta, wszystko zależy od obecnej pielęgnacji.

HIDRADERM TRX krem-żel skutecznie poprawia kondycje skóry dobrze ją nawilżając  i rozjaśnia ją redukując przebarwienia.

 


Co znajdziemy w składzie? 

Składniki aktywne to :

  • kwas hialuronowy- zatrzymuje wodę w skórze,
  • kwas traneksamowy- zapobiega aktywacji melanocytów,
  • kurkumina- działa rozjaśniająco,
  • niacynamid- chroni barierę wodno-lipidową,
  • 4-butylrezorcynol- redukuje hiperpigmentację.
  •   Jak działa?

Krem jest dość lekki. Jego konsystencja (jak wskazuje sama nazwa)  jest kremowo-żelowa. Bardzo szybko się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia. Sprawia, że skóra staje się miękka i gładka. Dobrze radzi sobie również z nierówną pigmentacją. Lekkie przebarwienia, które pojawiają się u mnie w wyniku zmian hormonalnych widocznie są rozjaśnione. Mogę nawet stwierdzić, że prawie niezauważalne. Czy to wyłącznie jego zasługa, tego Wam nie powiem. Na pewno wpływ miała cała pielęgnacja jaką stosowałam w ostatnim okresie, ale z pewnością miał w tym duży swój udział. Połączeniu kwasu traneksamowego oraz potrójnego kwasu hialuronowego sprawia, ze jestem pod wrażeniem efektów - idealnie rozjaśniona i nawilżona skóra.

Krem możemy stosować rano i wieczorem. Ja stosowałam go zazwyczaj rano i mogę powiedzieć, że dobrze współgra z później nakładanymi kosmetykami. 

Ten i inne produkty znajdziecie w sklepie 4skin.pl

 

 Stosowałyście ten krem?  Jak radzicie sobie z przebarwieniami?1 komentarz:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger