Qflix - ogrom wiedzy, by rozwijać swoje pasje

Każdy z nas ma swoje pasje czy hobby. Od kilku lat moją pasją jest pisanie bloga, choć ostatnio, jak pewnie zdążyliście zauważyć jest tu mnie znacznie mniej. Nie każdy z Was wie, że kiedyś moją pasją była stylizacja paznokci. Wówczas dopiero co pojawiała się u nas metoda, żelowa, a od tej pory dużo się pozmieniało. Wtedy robiłam paznokcie sobie, znajomym i rodzinie, teraz już zazwyczaj tylko sobie, co nieraz możecie zauważyć na moim profilu IG.

cosmeticsreviews.pl

 

Pomimo, że od tamtej pory minęło już trochę czasu, sentyment do stylizacji paznokci pozostał. I nadal zamiast chodzić do stylistek, wolę sama usiąść i kiedy mam na to ochotę zrobić sobie manicure. Sama wiem jednak, że dużo brakuje mi do perfekcji, więc zaczęłam szukać dodatkowej wiedzy. Tak trafiłam na Quloo.  Na stronie znalazłam różne kursy i szkolenia. 

Lubię się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Jestem zdania , że człowiek uczy się przez całe życie.   Często jednak narzekam na brak czasu, zresztą jak większość z nas, dlatego opcja nauki online jest dla mnie idealna. Co więcej, od niedawna został wprowadzony Qflix, a to oznacza, że mogę uczyć się kiedy chcę i gdzie chcę, o dowolnej porze.

Z QFLIX będę mogła korzystać na komputerze za pomocą strony www lub z pomocą aplikacji na telefonie. Obecnie znajdują się tam 34 kursy, ale wciąż dochodzą nowe. To masa wiedzy, więc zdecydowałam się na wariant roczny. 

Niektórzy z Was Mogliby powiedzieć, że online nie można się niczego nauczyć. Ja jestem odmiennego zdania. Wszystko zależy od naszego nastawienia i samodyscypliny. Ja dodatkowo jestem wzrokowcem, więc wiedza zdobyta w ten sposób, zostaje ze mną na dłużej.  

Co znajdziecie na Qflix?


Wiedza tam zawarta to wszystkie etapy wykonywania stylizacji - czyli:

 • Przygotowanie płytki paznokcia - jak frezować skórki i nabłonki, jak matowić, jakich preparatów  używać
 • Podkładanie szablonów - jakie wybrać, ile dociąć, gdzie dociąć, pod jakim kątem
 • Budowa paznokcia - ile produktu używać, jakie ruchy wykonywać, gdzie i jak długo zaciskać
 • Piłowanie paznokcia - jak wypilować kształt Migdał w różnych wariantach, Kwadrat, Balerina
 • Kolor i połysk - jak położyć kolor i połysk bez zalewania skórek
Tak jak wspomniałam, na ten moment to 34 kursy, czyli 268 godzin szczegółowej wiedzy. Do wyboru mamy wariant miesięczny lub roczny z dostępem do wspomnianych kursów.

Dlaczego wybrałam Qflix, pomimo, że darmową wiedzę można znaleźć w internecie?


Odpowiedź jest prosta.

 • warto czerpać wiedzę od doświadczonej stylistki
 • to szansa na znalezienie cennych wskazówek i pogłębienie swojej wiedzy
 • jeśli chcesz związać swoją przyszłość ze stylizacją paznokci to za dopłatą jest możliwość zdobycia dyplomu lub certyfikatu z danego szkolenia (Decydując się na QFLIX mamy dostęp do wiedzy w opcji Sapphire, poszerzonej o dodatkowe lekcje z opcji Emerald. W przypadku kiedy chcesz starać się o dyplom lub certyfikat, wystarczy, zgłosić taką chęć i dopłacić równicę między opcją Sapphire a Diamond) To też fajna opcja, bo znowu mamy możliwość wyboru.

Ja już nie mogę doczekać się nowej dawki wiedzy, ale z pewnością za jakiś czas do Was wrócę, z informacjami jak przebiega  moja nauka. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? 

2 komentarze:

 1. Ja zaryzykowałam i mam dostęp do kursów - jestem ciekawa czy nauczę się czegoś nowego :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger