Qflix - co mi się w nim podoba?

Jakiś czas temu pisałam Wam o QFLIX. Co to takiego? To platforma  z kursami online dla stylistek i pasjonatek stylizacji paznokci. To co możemy tam znaleźć opisałam Wam pokrótce w poprzednim wpisie.

Kiedyś było to moją pasją.  Paznokcie zawsze robiłam sobie sama w domu, a czasami też znajomym i rodzinie. Część rzeczy się pozmieniała, moje wymagania również, więc dlatego QFLIX wydał mi się odpowiedni do tego, by pogłębić swoją wiedzę.

Co podoba mi się w QFLIX?

  • ogrom wiedzy  w jednym miejscu - na ten moment to 34 kursy począwszy od zupełnych podstaw, dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze stylizacją paznokci, poprzez rożne techniki stylizacji, a kończąc na zdobieniach.
 
  • wiedza przekazywana w sposób zrozumiały dla każdego - każdy krok tłumaczony jest powoli i dokładnie

  • możliwość korzystania z platformy na różnych urządzeniach i w dowolnym czasie - Jeszcze niedawno nie zdawałam sobie sprawy, że będzie to dla mnie tak ważne, a jednak życie pisze różne scenariusze. Dzięki czyjejś głupocie na jakiś czas zostałam pozbawiona stacjonarnego internetu, jednak to nie pozbawiło mnie korzystania z platformy. Z QFLIX możemy korzystać na komputerze, tablecie czy telefonie. Najbardziej podoba mi się fakt, że dany kurs możemy zapisać w pamięci urządzenia i oglądać go również będąc offline. Dzięki temu  z tej wiedzy mogę korzystać kiedy chcę i gdzie chcę.

Na ten moment nie pochwalę się Wam jeszcze stylizacją. Na początek chłonna nowej wiedzy przeglądałam co znajduje się w poszczególnych kursach i na ten moment mogę Wam powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Wiedza przekazywana w formie filmików, na których pokazywany jest każdy krok, co i jak należy zrobić jest strzałem w dziesiątkę. Ogląda się  super i tak samo wchłania się wiedzę.

Na początek zaczęłam od rzeczy, które znam, aby sprawdzić co jeszcze mogę poprawić i udało znaleźć mi się kilka sposobów aby to osiągnąć,  Muszę jeszcze jednak trochę nad tym popracować :)
Już niedługo pochwalę się Wam tym co zmalowałam albo tu, albo na moim profilu na IG

Stylizacja paznokci jest Waszą pasją? Jesteście chłonni nowej wiedzy?
Skorzystajcie z QFLIX - to platforma godna polecenia.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger