Nowości w Topestetic - Sesderma Repaskin Mender Liposomal Mist

Jakiś czas temu, a dokładnie na początku marca na moim IG pokazywałam Wam nowość jaka pojawiła się w Topestetic. Co to było?  Oczywiście jedna z mgiełek marki Sesderma. Jej premiera i regularna sprzedaż ruszyła 1 marca. Teraz już po ponad miesięcznym używaniu mogę się z Wami podzielić opinią na jej temat.

cosmeticsreviews


W ofercie marki Sesderma znajdziemy 4 różne mgiełki z bestsellerowych linii tej marki. To kosmetyki, które możemy stosować na wiele różnych sposobów - jako serum, booster czy jako mgiełka odświeżająca do stosowania w ciągu dnia. Ich właściwości sprawiają, że mgiełki to świetny produkt uzupełniający codzienną pielęgnację.

Sesderma Repaskin Mender Liposomal Mist

to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej z nas, szczególnie gdy eksponujemy skórę na słońce. Nie zastępuje ona  ochrony przeciwsłonecznej, ale zawiera enzymy naprawcze, które zmniejszają uszkodzenia skóry spowodowane przez promieniowanie UV.

Mgiełka naprawcza Sesderma Repaskin Mender Liposomal Mist w swoim składzie zawiera adenozynę, argininę, ekstrakt z rzodkiewnika pospolitego, glicynę, probiotyki, niacynę, pantenol, ekstrakt z planktonu, prolinę, terpenon, cynk i kwas traneksamowy. 

To co już na początku rzuca się w oczy to bardzo małe opakowanie. Ma to swoje plusy - zmieści się w każdej torebce, więc bez problemu możemy jej używać w ciągu dnia. Niby niewielka pojemność ale starcza na jakiś czas. Niestety nie ocenię jej wydajności, bo w obecnej sytuacji wychodziłam tylko kiedy musiałam, a więc i mgiełkę stosowałam tylko i wyłącznie jako uzupełnienie porannej pielęgnacji.Tak jak wspomniałam mgiełka Sesderma Repaskin Mender Liposomal Mist znalazła u mnie zastosowanie jako uzupełnienie porannej pielęgnacji twarzy. Z całą pewnością dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych.  Substancje aktywne zostały zamknięte w liposomach, dzięki czemu dużo lepiej i szybciej dostają się wgłąb skóry i przynoszą tym samym lepsze efekty codziennej pielęgnacji.  

Mgiełka jest na tyle lekka i komfortowa w stosowaniu, że nie przeszkadza w wieloetapowej pielęgnacji oraz nie obciąża skóry. Zapewnia nawilżenie lekkie wygładzenie skóry nie powodując rolowania nakładanych potem kosmetyków. Dzięki  niej twarz prezentuje bardziej świeżo. Posiada też bardzo przyjemny, delikatny zapach.

Zdecydowanie jest to produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce.

Dostępne są jeszcze 3 inne rodzaje mgiełek i można je ze sobą łączyć zależnie od potrzeb cery. Co więcej mgiełki Sesderma, można aplikować również na makijaż, aby zapewnić skórze bardziej wypoczęty, świeży wygląd. Znajdziecie je wyłącznie w Topestetic.

Poznałyście już mgiełki Sesderma?

2 komentarze:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger