Jak aktywnie spędzić czas jesienią?

Jesień jest porą roku, która z jednej strony nas zachwyca swoimi barwami, a z drugiej jest to czas czas kiedy tracimy ochotę na aktywność fizyczną. Pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Niezależnie od pory roku warto aktywnie spędzać czas.

źródło: pixabay


Jak więc aktywnie spędzić czas jesienią?

 


Spacery lub wyprawa do lasu

Jeśli tylko pozwala na to pogoda możemy wybrać się na spacer lub do lasu. Spacerując możemy skorzystać z uroków natury jakie przynosi jesień i przy okazji polepszyć swoją kondycję. Wyprawa do lasu na grzyby to świetna okazja natomiast do spędzenia czasu z całą rodziną. 

Basen, siłownia, fitness

Pada deszcz? Również i wtedy możemy korzystać z form aktywnego wypoczynku wybierając te,  które nie wymagają od nas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lubimy pluskać się w wodzie lub tęsknimy za latem ? - wybierzemy basen. Chcąc zachować smukłą sylwetkę lub prostu poczuć przypływ energii, motywacji i satysfakcji wybierzemy fitness.

Strzelnica

Bez względu na wiek czy zainteresowania to również świetne miejsce na aktywny wypoczynek samemu lub z rodziną. Sporty strzeleckie to znakomita okazja do ćwiczenia oka, ale także koncentracji i opanowania. Dla niektórych z nas może być to sporadyczna forma wypoczynku, dla innych może przekształcić się w pasję.    Do rozpoczęcia swojej przygody ze strzelectwem potrzebna jest odpowiednia, sportowa broń. To właśnie ona nadaje się do  celów szkoleniowych, treningowych i po prostu rekreacyjnych.

Aktywny wypoczynek jest najlepszym sposobem na utrzymanie naszej formy i poprawę nastroju.  Z optymistycznym nastawieniem zawsze pokonamy jesienną chandrę, gdy tylko się pojawi.


Co jeszcze dopisalibyście do tej listy?

7 komentarzy:

 1. Dla mnie jesień mogłaby po prostu przeminąć, obok zimy najgorsza pora roku :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Stawiam na spacery i jogę, przez cały rok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie dokladnie tak wygladaja aktywnosci jesienne, moge dodac jedynie jazda konna, rowerem czy rolki i ewentualnie wszystkie aktywnosci, ktore mozemy uprawiac pod dachem np. tenis ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najczęściej stosuje spacery, na więcej na razie nie mam możliwości. Brak pracy .

  OdpowiedzUsuń
 5. Fitnessy, siłownia, spacery,. rozciąganie... w sumie to samo, co latem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie jest to, że póki co pogoda nas rozpieszcza. Aż chce się wychodzić na zewnątrz i truchtać!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger