Prezent dla chłopaka - co wybrać?

Okazja do podarowania upominku to świetna możliwość pokazania drugiej osobie, że bardzo nam na niej zależy. Dzień Chłopaka, który był niedawno, Imieniny, Urodziny,  Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia,Walentynki..... Okazji jest mnóstwo, a i bez nich mała drobnostka zawsze cieszy. Pomysły na prezent dla mężczyzny mogą być naprawdę różne – eleganckie, oryginalne, zabawne i praktyczne. Co więc wybrać?
Zazwyczaj nasz wybór zależy od upodobań i wieku osoby, której chcemy sprawić miłą niespodziankę. Ja w domu mam trzech mężczyzn i choć czasami wybranie odpowiedniego prezentu dla nich to nie lada wyzwanie to zawsze uda mi się znaleźć coś co ich ucieszy. 

Poniżej znajdziecie kilka propozycji. 

Pierwszą z nich zauważyliście już na pierwszym zdjęciu. Jeśli macie w domu fana piłki nożnej to miłym dodatkiem np.do biletu na mecz będzie brelok do kluczy. Zawsze może mieć do nich przypięte klucze do domu lub samochodu.

Portfel to  zawsze elegancki prezent dla chłopaka. Jest też dość praktyczny, bo kasę i karty zawsze musimy gdzieś schować Wzbogacony o personalizowany element z pewnością będzie też wyjątkowy.


Jak już jesteśmy przy kasie to i dla najmłodszego mężczyzny coś się znajdzie. 


Personalizowana skarbonka może być też pomysłem na prezent dla chłopaka w każdym wieku. Odłożone w ten sposób drobiazgi może wówczas przeznaczyć na cel, który tylko będzie chciał. 

Niektórzy Panowie lubią mieć w związku z tym wszystko zaplanowane. Pomocą w  organizacji ich planów będzie z pewnością personalizowany planer. Również pomocny okaże się tym, którzy zapisują wszystko na pojedynczych karteczkach. Bedą mieć wówczas wszystko w jednym miejscu. 


A może jednak coś co przyda się w czasie wolnym? Kufel do piwa lub zestaw do innego trunku może ucieszyć nie jednego z Panów.  I znowu jeśli pokusimy się o personalizację będzie miał bardziej osobisty charakter. 
To jednak nie wszystkie propozycje. Więcej pomysłów na prezent znajdziecie na stronie sklepu MyGiftDna. Zawsze znajduję w nim mnóstwo inspiracji, więc wybierając prezent na dzień chłopaka wybierałam właśnie spośród. Co jakiś czas pojawia się coś nowego w ofercie, więc zawsze znajdzie się coś co wpada w oko nam, ale też ucieszy drugą połówkę.

Macie swoje ulubione strony, gdzie szukacie prezentów? Czym kierujecie się przy wyborze prezentu dla Waszych Panów?

1 komentarz:

  1. Ja najczęściej wybieram praktyczne prezenty - mój mąż nie jest raczej gadżeciarzem.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger