Avon - czy warto?

Avon jest znaną wszystkim firmą i praktycznie chyba każda z nas przynajmniej raz miała coś kiedyś z Avonu w ręce. W jej ofercie znajdziemy  perfumy, ale także mnóstwo innych kosmetyków, zarówno kolorowych, jak i do pielęgnacji twarzy i ciała. I tak jak wszędzie znajdziemy tu buble, jak i perełki. Swego czasu przez jakiś czas byłam konsultantką, a nawet liderem w Avon, ale wówczas było to zajęcie oparte głównie sprzedaży katalogowej, więc po pewnym czasie stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie. Od tego czasu dużo się zmieniło, a sentyment do niektórych produktów pozostał. 

Wiele z nas posiada zapach, który uwielbia i do którego chętnie wraca. Obecnie na rynku znajdziemy miliony zapachów. Możemy wybierać idealne perfumy biorąc pod uwagę  jakość, zapach, czy cenę.  Ja lubię eksperymentować i co rusz próbować czegoś innego. Czasami wybieram taki, o którym nie pomyślałabym nigdy wcześniej i w ten sposób trafiam na perełkę tam, gdzie najmniej się tego spodziewam. Gdy zależy mi jednocześnie na korzystnej cenie i dużej trwałości dobrym wyborem jest woda perfumowana. Gdy chcę aby zapach był naprawdę bardzo trwały, a mam przy tym większe fundusze najlepszym wyborem jest wybór perfum. Natomiast jeśli nie zależy mi na dużej trwałości zapachu lub chcę aby był znacznie delikatniejszy idealną decyzją jest na przykład mgiełka lub inny perfumowany produkt. Od lat nie zmawiałam nic w Avon. Może po prostu, że zbytnio nie przywiązuję się do kosmetyków jednej marki, bo lubię poznawać nowe, a może dlatego, ze z biegiem czasu zmieniły się moje potrzeby i dobieram kosmetyki w sposób bardziej świadomy. Niemniej jednak czasami lubię wracać do poznanych wcześniej, a wśród kosmetyków Avon są to właśnie zapachy.

Jedno jednak pozostało niezmienne. Kosmetyki Avon dalej cieszą się dużym zainteresowaniem, a benefity jakie otrzymujemy za bycie konsultantką cały czas przyciągają nowe osoby. Rabaty, szkolenia, możliwość rozwoju to tylko niektóre z nich. Więcej możecie dowiedzieć się na stronie  https://avon.avkonto.pl/

Odpowiadając Wam na pytanie: czy warto ?  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każda z nas jest inna. Każda z nas znajdzie też plusy i minusy zarówno samych kosmetyków, jak i bycia konsultantką Avon. Jedno jest pewne zawsze warto próbować.

Zamawiacie kosmetyki Avon? Co warte jest wypróbowania?

6 komentarzy:

 1. Mam kilka produktów z Avonu, ale większość dostałam od przyjaciółki na urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja mama nadal dziala w Avon, czasem cos tam uda mi sie wyszukac, ale niestety wiekszosc produktow stoi daleko od moich obecnych oczekiwan ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie dobrze o tym wiesz, że ja bardzo lubię produkty Avon i używam dość często ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już dawno nic nie zamawiałam z Avonu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie jestem wielką fanką kosmetyków avon, ale lubię zapachy tej marki ;) Każda może znaleźć coś dla siebie a wybór perfum jest naprawdę szeroki

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem konsultantką więc ta marka jest mi bardzo bliska :) Perfumy są bardzo trwałę a wybó jet ogromny

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger