Wakacyjne pomysły na zdjęcia - FotoksiążkaWakacje, praktycznie każdej osobie, kojarzą się z czymś przyjemnym. Jest to bowiem czas odpoczynku i realizowania własnym marzeń i pasji. Dla niektórych będzie to z pewnością wyjazd w ulubione miejsce, a dla innych aktywne zwiedzanie nowych części świata. Oba te przypadki są świetnymi przykładami na miło spędzony czas, który warto zapamiętać na dłużej. Pomagają w tym zdjęcia, które w dobie rozwoju technologicznego stały się popularnym nośnikiem wspomnień. Materialną ich formą są wywołane kopie, które pozwalają na włożenie do albumu, lub przechowywanie w, tylko sobie znanym, miejscu. Dobrym pomysłem okazuje się również fotoksiążka. Jej forma daje możliwość estetycznego i interesującego sposobu na stworzenie pewnego rodzaju pamiętnika.

Sposób na pamiątkę z wakacji

 

Wywołanie zdjęć to tylko jeden ze sposobów na ich zachowanie. W aparacie fotograficznym mogą one bowiem zniknąć na skutek przypadkowego skasowania, lub zniszczenia karty pamięci. Po wywołaniu zazwyczaj lądują one w albumie, który po jakimś czasie trafia na półkę i przez kolejne lata leży zapomniany. Alternatywą dla tego rodzaju pamiątek może okazać się fotoksiążka, która będzie się wyróżniać wśród sterty rzeczy zalegających na szafie. Jej wielkim plusem jest też dowolność, jeśli chodzi o formę i rozmiar. W profesjonalnym zakładzie świadczącym usługi związane z wywoływaniem zdjęć, takim jak na przykład cewe.pl, można bowiem dowolnie dopasować te cechy do własnych potrzeb. Ich zaletą jest również wysoka wytrzymałość na wpływ czasu, który potrafi negatywnie oddziaływać na zwykłe zdjęcia. 

Kreowanie idealnej fotoksiążki

 

Z wakacji najlepiej jest zapamiętać najprzyjemniejsze chwile. Są one bowiem elementem dającym energię do następnych wypraw i zwiedzania ciekawych miejsc. Warto więc stworzyć sobie własną, niepowtarzalną pamiątkę, na co pozwala uniwersalny kreator. W jego opcjach znajduje się między innymi rozmiar, a także rodzaj papieru. Są to istotne elementy jeśli chodzi o przechowywanie. Mniejsze fotoksiążki sprawdzą się idealnie jako pamiątka, którą chce się komuś podarować. Większe natomiast będą elementem mającym ozdobić dom i przypomnieć o niezwykłych, wakacyjnych chwilach.
Kreator pozwala również na dodanie opisów, symboli, a także dowolne ustawienie kolejności zdjęć. Jest również programem, dzięki któremu można zmienić ich kształt i układ. Sprawia to, że stworzona książka ze zdjęciami będzie idealnie dopasowana do tego, co chciałoby się uzyskać. Efekt końcowy pracy w kreatorze będzie więc świetnym sfinalizowaniem wakacji.


Fotoksiążka oddająca charakter wakacji

 

Przy zamawianiu opisywanego rodzaju pamiątek warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Fotoksiążka ma bowiem być tym, co pozostanie na długo i będzie zarówno cieszyło oglądającego, jak i pobudzało wspomnienia. W zależności od rozmiarów, oferowane są również różne okładki. Zarówno miękkie, jak i twarde, z całą pewnością, zabezpieczą pamiątkę przed kurzem i niszczącym wpływem czasu.
Bardzo często, oprócz okładek, wybierane są jeszcze dodatkowe elementy, których celem jest nadanie jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru temu niezwykłemu przedmiotowi. Są to specjalne uszlachetnienia, dzięki którym już samo spojrzenie na półkę zwraca uwagę na wyjątkowość minionego lata. Dostępne są złote, lub srebrne napisy, a także zastosowanie w druku wypukłego lakieru, który będzie wyczuwalny po przejechaniu ręką po okładce.
Podsumowując, niezwykłe wakacje wymagają niezwykłej pamiątki, jaką może stać się fotoksiążka. Indywidualnie dobierane elementy do jej stworzenia, z całą pewnością, wpłyną również na sentyment do czasu, który uwieczniają umieszczone w niej zdjęcia.*wpis zewnętrzny

22 komentarze:

 1. Fajnie że można zamówić dodatkowe umilacze wizualne wzbogacające pamiątkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo lubię wywoływać zdjęcia w formie fotoksiążek - największy problem to wybrać spośród dziesiątek fotografii te najlepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fotoksiążki fajnie wyglądają ogólnie, ale też nie ma co z nimi przesadzać. Mi córka takie robi co 1-2 lata. Zawsze to przypomina o rodzinie w trudnych chwilach i jak się zabieganym jest z pracy.

   Usuń
 3. Dobrze, że można wybierać elementy do stworzenia takiej książki indywidualnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam fotoksiążki. Praktycznie po każdym wyjeździe je robię

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie fotoksiążki to świetny pomysł! Sama myślę nad czymś takim, żeby sobie zamówić. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotoksiążki są świetną pamiątką, sama z nich korzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podobają takie fotoksiążki :) są świetnym pomysłem na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam fotoksiążki, często przeglądam swoje i zdarza mi się kupić bliskim w prezencie

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam tyle zdjęć do wydruku, że chyba domową biblioteczkę z fotoksiążek będę miała ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. mam już kilka fotoksiążek i przygotowaną już do realizacji fotoksiążkę z tegorocznych wakacji :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mi się podobają takie oryginalne fotoksiążki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię fotoksiazki są bardziej praktyczne niz albumy i wyglądają znacznie lepiej. Mam kilka w domu

  OdpowiedzUsuń
 13. Od kiedy zamówiłam swoją pierwszą fotoksiążkę - zdjęcia wywołuję tylko w ten sposób. To cudowny sposób na zatrzymanie wpsomnień i nic się nie pogubi ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Co raku po wakcjach zamawiam foto książkę to super pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 15. Taka fotoksiążka to fajny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Właśnie przymierzam się do porządków w moich zdjęciach i myślę nad zamówieniem takiej fotoksiążki :) To świetna pamiątka, na długie lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jest to super pamiątka z wakacji. Mam jedną jest bardzo fajna.

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo fajna sprawa taka fotoksiazka :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Po trzech latach studiów mam zamiar zrobić fotoksiążkę ze wspomnieniami ;) Koleżanki już zdjęcia szykują ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam fotoksiążki i różnego typu albumiki. : )

  OdpowiedzUsuń
 21. właśnie wróciłam z urlopu i zaczynam tworzyć książkę :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger