Catering dobrym rozwiązniem na różne okazje

Wiosna to czas kiedy bardziej zaczynamy dbać o siebie i swoja sylwetkę. Niewątpliwie duże znaczenie ma aktywność fizyczna, ale także odpowiednia dieta czyli prawidłowo zbilansowane posiłki, które zawierają wszystkie potrzebne składniki odżywcze: białko, węglowodany, witaminy i minerały. 

źródło:pixabayJakiś czas temu bardzo popularny stał się catering dietetyczny. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, którym nadmiar obowiązków i brak wolnego czasu uniemożliwiają spędzanie godzin w kuchni na przygotowywaniu zdrowych, a co najważniejsze - smacznych posiłków.

Catering to jednak dobre rozwiązanie na każdą okazję. I dlatego z powodzeniem sprawdza się w wielu sytuacjach.  To świetny sposób na to, żeby zjeść coś zdrowego  i pożywnego nie tylko w domu ale i w pracy.  Powstało mnóstwo firm oferujących takie usługi, a niektóre z nich obsługują także   różne imprezy okolicznościowe, takie  jak: chrzciny, komunie, przyjęcia weselne i inne uroczystości rodzinne.  Przyznam, że to właśnie catering indywidualny zainteresował mnie najbardziej. Dlaczego?

Po pierwsze wygoda i oszczędność czasu.  Przyjęcia w domu mają swój urok i na długo potrafią pozostać w pamięci gości. Zawsze więc chcemy, aby wszystko było idealne. Również czas, który miałabym poświęcić na przygotowanie posiłków, mogę spędzić razem z nimi zamiast stać ciągle w kuchni. 

Kolejną zaletą jest różnorodność potraw - w zależności od naszych preferencji możemy wybrać różnorodne dania zarówno pod względem smakowym, jak i formy podania. Oferta cateringu daje możliwość nie tylko  przygotowania smacznych przystawek i dań, ale także jego obsługę prezentację  wraz z zastawą, dekoracją i elementami umeblowania i aranżacji przyjęcia. 

Co więcej wszystko może być dowiezione i zorganizowane w ustalonym przez nas miejscu  - w domu, wynajętej sali, czy na świeżym powietrzu. Nie musimy martwić się o całą logistykę i przewozić wszystkiego sami. Możemy za to dłużej cieszyć się czasem spędzonym w miłym towarzystwie.

Razem z nadejściem wiosny zawsze szykuje mi się więcej uroczystości rodzinnych. Czasami robiliśmy je w domu,  czasami w restauracji. Porównując jednak różne rozwiązania - catering coraz bardziej wydaje mi się tym optymalnym. Wystarczy wybrać to, która najbardziej sprosta naszym oczekiwaniom. Tak trafiłam na stronę cateringowy.com i  przyznam, że  warto zapoznać się z ich ofertą, która nie ogranicza się tylko do rozwiązań przedstawionych przeze mnie.

Korzystacie czasami z cateringu? 


4 komentarze:

 1. Zastanawiałam sie kiedyś nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego, niestety rzadko kiedy przygotowują go indywidualnie a ja niektórych rzeczy nie jadam, bo nie lubię lub nie mogę..No za dużo problemów stwarzam jako klient..

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie korzystałam i nie wiem, czy kiedykolwiek będę :). Wybór cateringu nie jest taki prosty, szczególnie jeśli chce się wybrać dobry. Warto też poszukać opinii w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wlaśnie będe korzystać z uslug cateringu, zbliza się nam ważna uroczystość rodzinna , wyjątkowo idę na łatwiznę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa na większe imprezy ja jeszcze nie korzystałam bo moja rodzinka nie jest jakaś super duża ale na pewno polecam na większe imprezy typu komunia ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger