Dlaczego warto wybrać mieszkanie na nowym osiedlu?

Dla wielu młodych ludzi własny dom, czy mieszkanie to ważna decyzja i inwestycja na całe życie. Nie warto podejmować jej pochopnie. Wymaga przeanalizowania wielu aspektów. Dobrze, aby własne cztery kąty były nie tylko przestrzenne, ale także znajdowały się w dobrej lokalizacji. Dodatkowym atutem będzie na pewno też przystępna cena.
Temat własnego M coraz częściej przewija się w tematach rozmów u mnie w domu, więc w dzisiejszym poście chciałabym Wam przedstawić zalety mieszkania na nowym osiedlu. 

Przede wszystkim nowe osiedla to nowe budownictwo. Przekłada się to na wysoką estetykę zarówno budynków, jak i samych pomieszczeń, które dostosowane są do potrzeb  współczesnego człowieka. Mieszkania w nowych blokach są tworzone w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne.
Wystarczy, ze przypomnę sobie, jak jako dziecko przeprowadzałam się z rodzicami do nowego bloku. Wtedy to była to dla mnie rewelacja, a teraz to właśnie nowe budynki na nowych osiedlach  wpędzają w zachwyt. Z biegiem czasu wszystko się zmienia i każda kolejna nowa budowa zaskakuje czymś nowym.

Z całą pewnością dużą zaletą jest też ciekawie zaaranżowana przestrzeń. Teren wokół budynków to wizytówka całego osiedla. Plac zabaw dla dzieci, strefa wypoczynku z ławkami, siłownia na świeżym powietrzu to elementy, na które również zwracamy uwagę. 

Niektóre nowo powstałe osiedla są dodatkowo zamknięte, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców i podnosi ich komfort życia. Osiedla te są bardzo zadbane, czyste i estetyczne, ponieważ mieszkańcy wspólnie o nie dbają.  Wiele z tych osiedli posiada ochronę czy monitoring.

Nawiązywanie relacji sąsiedzkich jest też na pewno dużo prostsze w miejscu, gdzie każdy z nas jest nowym lokatorem, niż w przypadku, gdy znaczna cześć lokatorów zna się od lat. Nowe osiedle to nowe możliwości, równe szanse dla wszystkich i atmosfera sprzyjająca powstawaniu trwałych, udanych znajomości.

Taki komfort zapewnia m.in www.osiedlenazdrowiu.pl. to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, to także świetna  lokalizacja mieszkania w malowniczej okolicy i bliskości centrum miasta.


 Marzy mi się mieszkanie właśnie na takim osiedlu. A Wam podobają się takie nowe osiedla?

18 komentarzy:

 1. Nowe mieszkania zawsze są najlepsze, świeże ściany zawsze wyglądają ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają nowe osiedla, i marzę aby kiedyś zamieszkać w pięknym nowym bloku, z ogrodem, placem zabaw dla dzieci i miejacem do wypoczynku dla dorosłych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam mieszkanie na nowym osiedlu i jestem bardzo zadowolona. Ja i moja rodzina czujemy się bezpiecznie, a dzieciaki mogą same mykać na plac zabaw, a ja się nie boję, że coś im się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkalam na takim osiedlu, ale mam tez znajomych, ktory maja mieszkania i milo to wspominam. Teraz mam dom jednorodzinny

  OdpowiedzUsuń
 5. Bowe budownictwo jest znacznie lepsze od starego i takie osiedla są bardzo fajne. Sama myślę o budowie nowego domu

  OdpowiedzUsuń
 6. Aktualnie mieszkam w starym Lubie ten klimat chocisz wiele rzeczy jest do życzenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Wolę jednak stare: mieszkania mają rozkłady, które bardziej mi odpowiadają, a starsi sąsiedzi są fantastyczni - jest cisza, spokój i kultura. Ostatnio w kilku mieszkaniach zamieszkali młodzi ludzie, którym brak tej ostatniej, więc w budynku nie jest już tak cicho i spokojnie, ani tak czysto, jak było.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mieszkam na nowym osiedlu i jest to bardzo fajnie przemyślane i zrobione. Jest tu bezpiecznie, ładnie, dzieci mają miejsce do zabawy, jest sporo zieleni a przy okazji osiedle jest usytuowane na krańcu miasta więc w pobliżu mamy las.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wokół nas coraz więcej powstaje takich osiedli.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa przestrzeń dookoła najbardziej mnie przekonuje. Fajnie mieszkać w ładnym miejscu :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Podobają mi się takie nowe osiedla, ale jednak bardziej marzy mi się własny dom, w jakimś ładnym, spokojnym miejscu ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. nowe budownictwo jest super, funkcjonalne i w większości ładne, jedyne co to nie lubię zamkniętych osiedli, bo to takie odgradzanie się od ludzi

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja jestem ze wsi i mam swoj wlasny domek, nie ciągnie mnie do miasta :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja mam swój wymarzony domek, i na nic bym go nie zamieniła ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Właśnie takiego teraz szukam, w czwartek mam spotkanie z deweloperem :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger