Zacznij oszczędzać swój czas razem z Publbox

Każdej z nas czas ucieka jak przez palce. Praca, rodzina , prowadzenie bloga , drobne przyjemności. Ostatnio poszukiwałam przeróżnych programów, aplikacji, a także stron, które dają  możliwość na  zarządzania sieciami społecznościowymi z jednego miejsca. W taki sposób trafiłam na PublBox.
Co to takiego?

To narzędzie do automatyzacji działań w mediach społecznościowych. Usługa PublBox umożliwia tworzenie wysokiej jakości treści w różnych formatach, dzięki czemu nasze publikacje mogą być bardziej zauważane w sieciach społecznościowych.  Podstawową zaletą  tego narzędzia jest jego prosta obsługa oraz szereg opcji dodatkowych. Przede wszystkim dzięki PublBox można zaplanować harmonogram postów na każdym z portali. Z PublBox możemy dodawać jeden post w różnych kanałach social media. Narzędzie obsługuje m.in.: Facebooka, Twittera, Instagrama, Pinterest, LikedIn, Youtube.

PublBox to również skarbnica inspiracji, możemy korzystać z gotowych szablonów graficznych, propozycji tematów, oraz podpowiedzi, kiedy dany post najkorzystniej opublikować. Podoba mi się, że zanim zacznę planować posty w mediach społecznościowych, mam podać cel swoich działań. Czy będzie to wzrost rozpoznawalności, zbudowanie społeczności, czy może zaangażowanie użytkowników. Dla osób początkujących jest to świetna pomoc, by nauczyć się w jaki sposób  oraz jak i z jaką częstotliwością planować swoje posty, tak aby można było uzyskać oczekiwane efekty. Z kolei dla doświadczonych ludzi jest to pomoc, która pozwala zaoszczędzić czas na samodzielnym analizowaniu i dobieraniu wszystkich możliwości, tak by znaleźć najlepszą opcję. 
Serwis posiada opcję na komputer, oraz aplikację na telefon, co jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie stronami. To także skarbnica wiedzy z zakresu social media - więc w łatwy sposób, można poszerzyć również swoją wiedzę.
PublBox daje możliwość sprawdzenia jego funkcjonalności dzięki podstawowemu, bezpłatnemu pakietowi. To spory plus, jednak nie mamy wówczas dostępu do niektórych funkcjonalności. 
Dla użytkowników, którzy wybiorą opcje płatne Publbox oferuje  cały pakiet usług

PublBox to  w moim odczuciu jeden z najbardziej pomocnych serwisów do zarządzania social media. Każdy bloger i nie tylko powinien bliżej zapoznać się z serwisem, ponieważ znacznie ułatwia on zarządzanie swoimi stronami i przede wszystkim pomaga zaoszczędzić czas, który mogę przeznaczyć na co tylko chcę. 

Być również Tobie spodoba się ten serwis i zaczniesz z niego korzystać.

3 komentarze:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger