Hydrożelowe Płatki pod oczy - Efektima

Dzięki firmie Efektima miałam ostatnio możliwość wypróbować hydrożelowe płatki pod oczy.


Czy się sprawdziły? O tym za chwilę. 

Zacznijmy od opisu producenta. 

Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała. Produkty tej marki skierowane są  przede wszystkim do osób, których skóra wymaga bardziej intensywnej pielęgnacji oraz zapobiegania negatywnym skutkom, jakie wywiera  przemijający czas. 

WHITE-COMPRESS Hydrożelowe płatki pod oczy.


Wygodne w użyciu hydrożelowe płatki pod oczy opracowane z myślą o działaniu rozjaśniającym cienie i sińce pod oczami. Skrupulatnie dobrane i połączone składniki aktywne wpływają na poprawę wyglądu skóry pod oczami.

WINE-THERAPY Hydrożelowe płatki pod oczy na bazie ekstraktu z czerwonego wina.


Precyzyjne połączenie kwasu hialuronowego, witaminy E, C i B3, ekstraktu z czerwonego wina oraz olejku z kwiatów róży, pozwala spowolnić proces starzenia. To połączenie pomaga tkance łącznej skóry odzyskać lepszą sprężystość oraz rozjaśnić cienie pod oczami. Wpływa ono także na poprawę wyglądu skóry wokół oczu.

HIALU-LIFT Hydrożelowe płatki pod oczy


Przeciwzmarszczkowe, liftingujące płatki pod oczy o innowacyjnej technologii hydrożelowej. Zmniejszają opuchliznę i cienie. Zapewniają natychmiastowy efekt odświeżenia i poprawy wyglądu skóry wokół oczu. Dostarczają skórze wielu cennych substancji odżywczych i regenerujących.

Moja opinia:

Opakowanie płatków zawiera wszystkie niezbędne informacje, także już przed kupnem mogę dokładnie zapoznać się z opisem składu i działania. Przyznam, że byłam sceptycznie do nich nastawiona, bo bardzo rzadko używam takich kosmetyków, ale same wiecie, że lubię sprawdzać różne nowe dla mnie rzeczy.
Kto z Was czyta moje wpisy już dłuższy czas pamięta też, że kiedyś testowałam maskę rozgrzewająca na oczy. Jednak po użyciu tych płatków stwierdziłam, że wolę jednak uczucie chłodzenia jakie przynosiły płatki hydrożelowe. Być może, że teraz w okresie, gy na dworze chłodno, a mieszkania są ogrzewane nasza skóra bardziej jest podatna na wysuszenie, a płatki nie dość, że ładnie chłodziły to również świetnie nawilżały okolice oczu. Każda z nas zna to uczucie kiedy jesteśmy niewyspane, mamy worki pod oczami - czy z tym sobie poradziły? Troszkę może tak - efekt był jakby trochę zauważalny, ale raczej nie spotkałam się jeszcze ze specyfikiem , który natychmiast by sobie z tym poradził. Pewnie, gdybym używała ich regularnie przez dłuższy czas efekt byłby lepszy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że skóra pod oczami po ich użyciu była dobrze nawilżona, miękka, gładka i bardziej sprężysta.
Myślałam, że będę musiała spokojnie usiąść mając je na twarzy, ale nie mogłam robić wszystko, nawet nachylać się po zabawki mojego urwisa. Mam wrażenie, że płatki na bazie czerwonego wina  sprawdziły się najlepiej i myślę, że za jakiś czas pewnie do nich wrócę. Cena w zależności od sklepu minimalnie się waha, ale nie przekracza 5 zł. 

A Wy stosowałyście je już ? Jak u Was się sprawdziły?

3 komentarze:

  1. Przetestowałam wszystkie trzy i jestem nimi mile zaskoczona. Zagoszczą u mnie na dłużej

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam je w swoich zapasach, ale jeszcze nie używałam. Obiecuję, że wkrótce się za nie zabiorę :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam tych płatków może się z nimi zapoznam bliżej :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger