Revlon Colorstay - podkład, do którego warto wrócić.

Bazą każdego makijażu jest bez wątpienia podkład do twarzy, którego wybór jest ciężkim zadaniem.

https://pieknojestwtobie.com/top-15-najlepsze-bazy-pod-makijaz-ranking/Podkład to element makijażu, bez którego żadna z nas nie może się obyć.   Przede  wszystkim  oczekujemy od niego maskowania niedoskonałości, wyrównania kolorytu twarzy i nadania jej zdrowego wyglądu . Każda z nas chce wyglądać pięknie i oczywiście naturalnie. 
Podkład to element makijażu, bez którego żadna z nas nie może się obyć.  Przede wszystkim oczekujemy od niego maskowania niedoskonałości, wyrównania kolorytu twarzy i nadania jej zdrowego wyglądu. Każda z nas chce wyglądać pięknie i oczywiście naturalnie.   Dostępny na rynku ogromny wybór podkładów gwarantuje, że każda z nas może znaleźć odpowiedni produkt dla potrzeb swojej cery.
Ja ponownie postanowiłam bliżej przyjrzeć się  podkładom Revlon ColorStay.


Bazą każdego makijażu jest bez wątpienia podkład do twarzy, którego wybór jest ciężkim zadaniem.

https://pieknojestwtobie.com/top-15-najlepsze-bazy-pod-makijaz-ranking/
REVLON to amerykański producent, występujący na rynku od wielu lat.  Jest cenioną marką kosmetyczną, ze względu na swoją bardzo dobrą jakość i przystępną cenę. 
Do bestsellerów tej firmy należy  podkład Revlon Colorstay.  Kosmetyk występuje w dwóch wersjach: dla cery tłustej i mieszanej oraz dla cery normalnej i suchej.  
Combination/Oil zapewnia nam matowe wykończenie makijażu. Normal/Dry Skin ​ ma delikatne właściwości nawilżające, przede wszystkim jednak zapewnia satynowe, naturalne wykończenie, nie podkreśla suchych skórek, nie daje efektu ściągania cery. Podkład Revlon Colorstay tuszuje niedoskonałości cery bez tworzenia efektu maski oraz matuje cerę  na długi czas.
W zależności od ilości nałożonego produktu oraz sposobu jego aplikacji możemy uzyskać efekt od średniego do dobrego krycia.
Produkt jest beztłuszczowy, dzięki czemu nie zatyka porów. Dzięki obecności filtrów UV podkład dodatkowo zabezpiecza skórę przed nadmierną ekspozycją na słońce.  Zawiera witaminy, które wygładzają  oraz chronią cerę  przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Duża gama kolorystyczna pozwala na dobranie idealnego odcienia.

Kiedyś już go miałam i nawet dobrze go wspominam, ale wówczas jego minusem była aplikacja. Jakiś czas temu zauważyłam, że nowa wersja została wzbogacona o pompkę, dzięki czemu aplikacja podkładu jest dużo łatwiejsza i bardziej higieniczna. Już poprzednio był bardzo wydajny, a teraz pompka zwiększa ją jeszcze bardziej, gdyż możemy łatwo dozować odpowiednią ilość.  
Podkład wygląda na skórze naturalnie no i trzyma się cały dzień.

Używacie go? 
Jak u Was się sprawdza?

5 komentarzy:

  1. Nie miałam okazji używać nic z tej firmy :P Przez dłuższy czas używałam z Avonu a teraz Rimmel :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam nic z tej firmy wcześniej :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super wpis. Na pewno warto wypróbować ten produkt.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger