Lashvolution - zakończenie kuracji + zapowiedż konkursuWłaśnie minął okres mojej 3-miesięcznej kuracji rzęs odżywką Lashvolution. Czy jestem zadowolona? Jaki jest efekt ? O tym już za chwilę. 

cosmetics reviews blog
Tak dla przypomnienia.


LashVolution  to odżywka, która przyspiesza naturalny wzrost rzęs.   Jest przebadana pod względem dermatologicznym i okulistycznym. Nie powoduje podrażnień oka, ciemnienia tęczówki czy przekrwionych powiek. Nałożenie odżywki trwa zaledwie 10 sekund dziennie.

cosmetics reviews blog

cosmetics reviews blog
cosmetics reviews blogcosmetics reviews blog

A teraz do rzeczy.


Odżywkę stosowałam regularnie, chociaż zdarzyło mi się kilka razy o niej zapomnieć.  Pomimo to jestem zadowolona z efektów. Moje rzęsy stały się mocniejsze , gęstsze i dłuższe. Przed rozpoczęciem kuracji zastanawiałam się czy odżywka przyniesie jakiekolwiek efekty, bałam się, że takie produkty są zbyt przereklamowane. A tu miłe zaskoczenie. Efekty są i w pełni mnie satysfakcjonują. Od zawsze miałam rzadkie, krótkie rzęsy. Zawsze marzyłam o gęstych i długich. Wiadomo, że nie urosłymi  nie wiadomo jak długie, ale takie jakie są teraz zupełnie mi odpowiadają. Tym bardziej, że pomimo zakończenia kuracji nadal będę stosować odżywkę. Jest bardzo wydajna i jeszcze jej trochę zostało.  Cena 79 zł za opakowanie nie jest ceną wysoką, biorąc pod uwagę wydajność i efekty. Na rynku znajdziemy więcej podobnych odżywek , często droższych. Ja jednak przekonałam się do Lashvolution i jak najbardziej ją Wam polecam.


A teraz możecie ocenić sami.

cosmetics reviews blog
cosmetics reviews blog
cosmetics reviews blogMożecie też spojrzeć na moje poprzednie recenzje :
pierwsze wrażenia - klik 
efekty po miesiącu - klik
lub na stronę producenta - klik

I mam jeszcze dla Was jeszcze jedną miłą wiadomość. Za kilka dni będziecie miały możliwość wzięcia udziału w rozdaniu. Jedna z Was będzie mogła  otrzymać serum i cieszyć się długimi rzęsami. Jutro lub pojutrze opublikuję regulamin.


14 komentarzy:

 1. Efekt jest zdumiewający! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Efekt jest :) u Ciebie wygląda super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny produkt, ciekawa jestem jak u mnie by się spisał

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm, ciekawe, czy korzystając z soczewek kontaktowych, też można bez przeszkód prowadzić taką kurację.. Wybitnie wrażliwe oczy potrafią być czasem upierdliwe, że tak powiem, trzeba uważać na wszystko ;) W każdym razie - efekty są po prostu WOW :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow :D Genialny efekt. Zastanawiam się właśnie czy by nie przedłużyć lub odżywić moje odżywka i zapuścić :)
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 6. ale rzęsiory! fajnie, że coś nie tylko z nazwy "pomaga"

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, efekt widać gołym okiem :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger