Look Up - włosy, skóra, paznokcie. Moja opinia o suplemencie od Grinday

Zadbana skóra, włosy i paznokcie to nie tylko nasza wizytówka, ale też oznaka zdrowia. Najlepiej dbać o nie zarówno na zewnątrz, jak i od środka. Odpowiednie kosmetyki, dieta wzbogacona suplementem z pewnością pomoże nam zadbać o właściwy ich stan. 

 

ook Up - włosy, skóra, paznokcie. Moja opinia o suplemencie od Grinday

Co jakiś czas stosuję suplementy, co z pewnością mogliście zauważyć na moim instagramie, Dziś chciałam Was zainteresować suplementem diety Grinday Look Up Włosy, skóra, paznokcie.  Dlaczego akurat nim? 


Look Up Włosy, skóra, paznokcie to polski produkt z roślinnym, dobrym i bezpiecznym składem. Znajdziemy w nim:

  •  ekstrakt ze skrzypu polnego - poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci
  •  siarkę organiczną -  pozwala zachować piękną cerę, lśniące włosy, a także wzmacnia paznokcie
  •  ekstrakt z bambusa - wzmacnia paznokcie, zagęszcza włosy, działa przeciwzmarszczkowo
  •  biotynę - zwiększa objętość włosów, przeciwdziała przedwczesnemu siwieniu, poprawia ich kondycję
  •  ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej - poprawia wygląd skóry i paznokci, zapobiega wypadaniu włosów 
  •  witaminę C - wspomaga produkcję kolagenu, jest silnym antyoksydantem 
  •  witaminę E - opóźnia starzenie się skóry, regeneruje i nawilża 
  •  cynk - poprawia wygląd i koloryt skóry 
  •  miedź - pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.

W swoim składzie zawiera składniki najwyższej jakości Posiada aż 5 opatentowanych składników EVNolMax™, BioPerine®, Selen - Selenium, SeLECT®, które mają dodatkowe badania kliniczne potwierdzające ich działanie.  

 Pojedyncze opakowanie suplementu Look Up zawiera 60 kapsułek. Według zaleceń zażywamy 2 kapsułki na dzień, więc jedno opakowanie wystarczy na jeden miesiąc stosowania. Kapsułki nie są zbyt duże, więc nie mam żadnych problemów z ich zażywaniem. Należy je jednak popić dużą ilością wody. Sugerowany czas stosowania to 3 miesiące, jednak ja już po miesiącu zauważyłam pierwsze efekty.

 

Moja opinia po miesiącu stosowania  suplementu Look Up

Moje włosy zazwyczaj żyją swoim życiem, ale farbowanie, warunki atmosferyczne, czy też inne czynniki sprawiają, ze sama pielęgnacja czasami nie wystarcza. O ile jeszcze jakiś czas temu były w lepszej kondycji to niedawno pojawił się problem z nadmiernym ich wypadaniem. Z roku na rok jesteśmy też coraz starsi, więc również moja skóra potrzebowała jakiegoś bodźca od wewnątrz dlatego zdecydowałam się na suplement diety Look Up. Oprócz bezpiecznego składu i efektów działania, o których czytałam już przed jego stosowaniem równie ważne było dla mnie, że dostępny jest on w aptekach. Pomimo, że jest to tylko suplement, który ma dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów to dla mnie ważne jest bezpieczeństwo jego stosowania. Co jednak z działaniem?

Look Up jest produktem działającym długoterminowo. Jak przy każdym suplemencie efekty widoczne są po dłuższym stosowaniu, jednak już po miesiącu da się zauważyć niektóre z nich. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że włosów znów wypada mi mniej niż zwykle, a o czasami powracającym łupieżu mogę całkowicie zapomnieć. Poprawił się też stan skóry i paznokci. Te ostatnie są zdecydowanie mocniejsze. Już nie mogę doczekać się kolejnych efektów, po dłuższym stosowaniu, choć już po miesiącu jestem z nich bardzo zadowolona. 

 


 

Grinday ma szeroką gamę produktów. Zajrzyjcie na stronę, a na pewno każdy z Was znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.

Właściwa pielęgnacja plus oczywiście suplementacja w moim przypadku przynosi dobre efekty. A jak jest u was? Stosujecie suplementację?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger