Jak zwiększyć widoczność swojej strony?

Szukając czegoś w wyszukiwarce, klikamy najczęściej na wyniki z pierwszej, ewentualnie z drugiej strony, którą pokazuje Google, czyli na te najlepiej wypozycjonowane. Każdemu z nas, kto prowadzi jakakolwiek stronę internetową zależy na tym, aby pojawiała się ona jak najwyżej w wyszukiwaniach Google. Podejmujemy więc różne działania określane jako pozycjonowanie stron, aby to osiągnąć. 

 

Jak zwiększyć widoczność swojej strony?
źródło: afterweb.pl


Czynników, które wpływają na pozycjonowanie strony jest mnóstwo. Są nimi między innymi: dobrze dobrane słowa kluczowe jak i sam tekst, częstotliwość dodawania nowych treści, szybkość ładowania strony, ale również ilość różnych stron, które zamieszczają linki do naszej strony. 

Zmiany w wynikach wyszukiwania zachodzą cały czas, więc pozycja strony może zmieniać się codziennie. Pozycjonowanie stron, więc jest czynnością, o którą musimy dbać cały czas. 

Przez jakiś czas dość mocno interesowałam się tym tematem, próbując robić pewne rzeczy sama. Tak jest do dzisiaj - raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem. Wiedza i systematyczność to podstawa, a czasami brakuje nam jednej z tych rzeczy.

Wpisując w w wyszukiwarkę pozycjonowanie stron znajdziemy masę informacji na temat pozycjonowania, ale i też wielu specjalistów, którzy mogą nam w tym pomóc, m.in. https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ 

Wzrost popularności naszej strony, dotarcie do większej liczby osób, większe możliwości rozwoju to tylko niektóre z korzyści dobrze wypozycjonowanej strony, więc warto to zrobić dobrze. Coraz częściej myślę o skorzystaniu z takiej pomocy.

 

A jak to wygląda u Was?


 

2 komentarze:

  1. Póki co, nie mogę sobie pozwolić na taką pomoc, może kiedyś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wsparcie specjalistów i profesjonalna obsługa pozycjonowania to usługa głównie dla firm. Nie zmienia to faktu, że blogerzy też mogą promować swoją stronę w sieci.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger