Qflix - Wrażenia po pierwszych kursach

Z pewnością pamiętacie moje wcześniejsze wpisy o QFLIX, bo ostatnio znacznie mniej mnie tutaj. Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy musimy jedne rzeczy robić kosztem innych, ale zawsze warto mieć czas na swoje pasje. 

cosmetics reviews
Tak dla przypomnienia QFLIX to nic innego jak platforma z kursami dla stylistek i pasjonatek stylizacji paznokci. Kursy są w formie filmików, więc równie dobrze możemy ją porównać do Netflixa. Tak samo chętnie i przyjemnie się je ogląda. Różnica w tym, że filmiki skierowane są do konkretnego odbiorcy. W QFLIX otrzymujemy miesięczny lub roczny dostęp do wielu wartościowych kursów, które przekazują nam niezbędną wiedzę, dotyczącą stylizacji paznokci. 

Jak Wam wspominałam moją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam już dawno temu. Najpierw był to manicure żelowy, potem hybrydowy wykonywany  samodzielnie w zaciszu domowym zarówno dla siebie jak i moich bliskich. Z czasem jednak praca na etacie i inne rzeczy spowodowały, ze czasu było mniej i samodzielne stylizacje zeszły na dalszy plan. Była też w tym i wygoda - czasami wygodniej usiąść i ktoś zrobi to za Ciebie. Jednak jeśli coś jest Twoją pasją, to nie da o sobie zapomnieć. Trochę czasu upłynęło, a chęć doszkalania pozostała. Zawsze jest coś co chcemy poprawić lub nauczyć się czegoś nowego. 


Jaki kurs wybrałam?


Z uwagi na to, że wybrałam całoroczny dostęp, zaczęłam od podstaw. Choć były to rzeczy które znam to miałam dzięki temu porównanie czy kurs byłby idealny dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub też czy wiedza przekazywana w kolejnych kurach, dzięki którym będę chciała nauczyć się czegoś nowego będzie dla mnie tak zrozumiała i oczywista jak w poprzednich.  I co się okazuje? Wiedza przekazywana jest w prosty sposób, zrozumiały dla każdego. Każda rzecz pokazana jest krok po kroku, a to ile wyniesiemy z danego kursu zależy tylko od nas. 


Czego się nauczyłam? 


Choć były to podstawy, które znam to zawsze idzie coś poprawić korzystając z rad, kto zna się na tym lepiej. Otrzymałam bardzo dużą dawkę wiedzy, która z pewnością pomoże mi wykonywać niektóre rzeczy lepiej. Moim największym problemem, bynajmniej u siebie samej było nadanie odpowiedniego kształtu paznokcia. O ile z jedną ręką szło mi zawsze sprawnie, to z drugą zawsze miałam problem. Dzięki kursowi wiem jakie błędy popełniałam i jak zrobić to może nie perfekcyjnie, ale znacznie lepiej, szczególnie po tak długim okresie przerwy. Teraz pozostaje wykorzystać to w praktyce. 


Czego jeszcze chcę się nauczyć?


Na QFLlX na ten moment znajdują się 34 kursy. Z pewnością jedne zainteresują mnie mniej, inne bardziej, a jest w czym wybierać. Na tą chwilę bardzo kuszą nie zdobienia, ale na to muszę wygospodarować ciut więcej czasu.  

Jedno wiem na pewno. Warto z nich skorzystać. Po pierwsze poszerzymy naszą wiedzę , a po drugie prowadzone są w tak przystępny i miły sposób, że nauka jest przyjemnością.


Znacie QFLIX? Któraś z Was korzysta z tej formy nauki?4 komentarze:

 1. Nie korzystałam, a o samej platformie dopiero niedawno się dowiedziałam. Mają tam 2-3 kursy, które mnie bardzo ciekawią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam się rozwijać, a możliwości, które daje mi internet są niesamowite! Kursy online, kursy językowe niesamowicie rozwijają ludzi, a do tego ceny są niesamowicie przystępne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tych kursów, ale chetnie sprawdzę co tam mają

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio trafiłam na tę sympatyczną parkę i mimo, że stylizacja paznokci mnie nie interesuje to lubię sobie ich pooglądać. A u ciebie widać naprawdę ogromny progres!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger