Prezent na Dzień Babci

Dziś Dzień Babci. Choć staramy się pamiętać o nich każdego dnia, warto w tym dniu sprawić im miłą niespodziankę. Babcia to osoba, na którą zawsze możemy liczyć. Zawsze ma dla nas czas, niczego nie odmówi. Zawsze ma dla nas serce pełne miłości. Kocha nas bezwarunkowo i nie oczekuje nic w zamian. Kilka  propozycji prezentów dla babci znajdziecie poniżej
Koc z haftem 

Prawie każda babcia lubi popołudniowe drzemki. Miękki koc, ozdobiony personalizowanym haftem z pewnością sprawi jej wielką radość i zapewni dużo ciepła i miłości. 

źródło: MyGiftDNA


Personalizowany album na zdjęcia

Babcia z dziadkiem lubią wracać do wspomnień, album więc będzie idealny na kolejne z nich. Razem z nimi możemy wspominać piękne chwile, śmiać się i wzruszać. 

źródło: MyGiftDNA

Patera

Któż z nas  nie jadł ciast babci zawsze są pieczonych z miłością.  Ten prezent sprawi, że cuda pieczone przez babcię będą pięknie wyeksponowane. 

źródło: MyGiftDNA


Przepiśnik

Wszystko co babcia upiecze i ugotuje jest smaczne. Jak zawsze robi wszystko "na oko". Warto podarować jej taki personalizowany notatnik, aby spisywać w nim wszystkie jej pyszne potrawy. Babcia na pewno z radością podzieli się swoją wiedzą, która pozostanie gdyby w przyszłości miałoby jej zabraknąć. 

źródło: MyGiftDNA


Chlebak z grawerem

Śniadanie u babci jest wyjątkowe jak każdy inny posiłek. Personalizowany pojemnik na chleb z pewnością umili każdy poranek i będzie ozdobą kuchni. Jego drewniana pokrywka pełni funkcję deski do krojenia. Z pewnością spodoba się babci. 
Lusterko

Lusterko to obowiązkowy element wyposażenia damskiej torebki. Kieszonkowe, nietłukące się lusterko wykonane z polerowanego metalu, pokryte ekologiczną skórą ozdobione kwiatowym wzorem i imieniem babci z pewnością sprawi jej wielką radość. 
Kartka z życzeniami 

Babcię najbardziej ucieszy spotkanie z nami. Jeśli jednak z jakiś powodów nie możemy pojechać do niej to kartka z życzeniami będzie odpowiednia. Może być też dodatkiem do właściwego prezentu.Babcia to szczególna osoba i zwykle najbardziej cieszy ją pamięć, obecność, wspólny czas i szczere życzenia. Zawsze warto okazywać jej wdzięczność za miłość, troskę, ciepło i wyrozumiałość, nie tylko w ten jeden dzień.  
Te inne pomysły na prezent z okazji Dnia Babci znajdziecie  na stronie MyGiftDNA


A jakie są Wasze pomysły na prezent dla babci?

4 komentarze:

 1. Piekne pomysly na sprawienie przyjemnosci kochanym babciom i dziadkom :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie mam już babci, której mogłabym podarować takie prezenty :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się ręcznik i haft na nim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dzień babci kupiłam pyszne czekoladki. Nie są to byle jakie czekoladki, ale takie, które bardzo ciężko znaleźć teraz w sklepach. Znalazłam bo długim szukaniu w supermarkecie online. Były tylko w jednym sklepie online. Na szczęście dostawa była szybka, i zdążyłam ładnie je zapakować. Jestem pewna, że babcia będzie zadowolona.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger