Srebrna biżuteria Lavivre - kolczyki uzupełnieniem stylizacji

Każda z nas ma swój ulubiony styl i do niego dobiera niezbędne dodatki. Ja zazwyczaj stawiam na minimalizm i uwielbiam delikatną biżuterię. Właśnie w takiej biżuterii czuje się najlepiej, ponieważ nie mam problemu z jej dopasowaniem do żadnej stylizacji.

Jakiś czas temu pokazywałam Wam srebrną bransoletkę Lavivre, Niedawno dołączyły do niej kolczyki i to właśnie o nich będzie dzisiejszy wpis. 

Różnorodność srebrnych kolczyków jest na tyle duża, że nie ma najmniejszych trudności z tym, aby wybrać takie które będą zarówno piękne jak i wygodne. Ja kierowałam się właśnie tymi czynnikami, ale także tym, aby pasowały do pozostałej biżuterii, którą chciałabym akurat założyć. 
Kolczyki ze sklepu Lavivre.pl są idealne kobiet, które lubią klasyczną elegancję i subtelną biżuterię. Wysadzane są białymi cyrkoniami i pasują praktycznie do wszystkiego.

W przypadku tych, które wybrałam ogromną ich zaletą jest także wygoda zakładania i zdejmowania. Można to zrobić szybko i bez najmniejszych trudności. Zawsze, tak jak i w tym przypadku wybieram wkrętki.

Jeśli lubimy dłuższe kolczyki lub po prostu chcemy urozmaicić swój look i dać się zauważyć to możemy zawiesić na nich dodatkowo swoją ulubioną zawieszkę. Tym sposobem pasują one na co dzień jak i na większe wyjścia. Kolczyki to taki mały drobiazg, który podkreśli charakter i kobiecość. 

Jakie Wy wybieracie najczęściej? 


Pozostałe wpisy o biżuterii Lavivre znajdziecie tutaj i tutaj

7 komentarzy:

  1. ja też najchętniej noszę lekką, subtelną biżuterię, ładne kolczyki

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio w sumie praktycznie tylko wkrętki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Urocze. Niby niepozorne, ale właśnie ta ich lekkość jest urzekająca.

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna minimalistyczna biżuteria :)

    OdpowiedzUsuń
  5. ja też wybieram kolczyki na wkrętki, od zawsze te mi najbardziej pasowały :) a co do biżuterii to mam dwa rodzaje: pierwsze to takie subtelne, eleganckie na wielkie wyjścia (kolczyki i naszyjnik, białe złoto i cyrkonie), a drugi bardziej codzienny, ale oryginalny (pierścionki tytanowe oraz metalowa bransoletka) :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Ja bardzo lubię nosić i zmieniać kolczyki, dlatego kupuję je w sklepie ze sztuczną biżuterią. Jest tańsza i mogę ją częściej wymieniać.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger