Maść arnikowa Gorvita - remedium na sińce i opuchnięcia

Alternatywą dla drogeryjnych kosmetyków są  produkty Gorvita. Już jakiś czas polubiłam niektóre z nich i czasami lubię mieć je pod ręką. Dziś kolejny z nich - Maść Arnikowa


Maść arnikowa


Działanie maści jest  związane z naturalnymi właściwościami  arniki górskiej i nagietka  lekarskiego oraz leczniczej wody mineralnej. Składniki te zmniejszają sińce i opuchnięcia wywołane różnymi czynnikami zewnętrznymi. Przyspieszają proces regeneracji naskórka, dobrze nawilżają, rozjaśniają i uelastyczniają skórę. Maść jest bardzo delikatna, a zainteresowała mnie dlatego, bo nieraz wystarczy, że lekko się uderzę, a na skórze już pojawia się niezły, kolorowy siniec. Ta maść to antidotum na takie niespodzianki, bo przy jej pomocy znikają znacznie szybciej.
Maść arnikowa dobrze się wchłania i  nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.  Stosowana regularnie przywraca skórze elastyczność i witalność. Łagodzi  również podrażnienia po ukąszeniach owadów, więc i z tego powodu już niebawem też się przyda. Maść ma lekki, delikatny zapach. To kolejny produkt Gorvita o bardzo przyjemnym działaniu. Nie zauważyłam po nim żadnego podrażnienia, czy uczulenia. 

Maść arnikowa może być stosowana również do masażu, a także na delikatną skórę pod oczami. Przyznam, ze tego ostatniego jeszcze nie próbowałam, ale z pewnością przyjdzie jeszcze na to czas.

Znacie produkty tej marki?  Macie jakiś ulubiony?

2 komentarze:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger