Jak odnaleźć motywację do spełnienia własnych marzeń?

Motywacja jest tym, czego potrzebujemy aby móc każdego dnia skupiać się na naszych obowiązkach i obranych celach. Czasem jest jednak trudna do znalezienia, szczególnie gdy spotka na coś złego.  Czasem wszystko wydaje się wówczas nie mieć sensu, uważamy, że nic dobrego nas już nie spotka, więc po co walczyć o coś co się nie uda.  Jak odnaleźć wewnętrzną motywację do spełnienia własnych marzeń? Możemy jak najbardziej wytyczać sobie małe cele i małymi kroczkami dążyć do ich spełnienia. Czasami jednak potrzebujemy jakiegoś większego zastrzyku emocji, spotkania człowieka, który udowadnia, że jeśli się chce, to można wszystko. 


Już 27 października 2018 we Wrocławiu  mamy  możliwość zainspirować się taką osobą. Jednym z prelegentów wydarzenia Życie bez ograniczeń będzie Nick Vujicic. Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę czy ograniczenia. 

Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Pomimo, że urodził się bez rąk i nóg nie przeszkodziło mu to w normalnym życiu, ale i stało się siłą do inspirowania milionów ludzi.Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach.  Jest on osobą od której każdy powinien czerpać motywacje. Uważasz, że coś się nie uda, nie dasz rady? On udowadnia, że się da. Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Z pewnością jest osoba, która wzrusza i dodaje wiary, we własne możliwości. 

Weźmiecie udział w tym wydarzeniu?   Ja z chęcią tam będę. Z całą pewnością to niesamowity zastrzyk motywacji, tym bardziej, ze występ Nicka Vujicica będzie w całości tłumaczony na język polski. Najprawdopodobniej  będzie to ostatnia okazja by zobaczyć Nicka Vujicica w Polsce. 


21 komentarzy:

 1. Ciekawe wydarzenie, szkoda, że do Wrocławia mam tak daleko.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, że Wrocław jest tak daleko bo z chęcią bym się wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodatkowy zastrzyk motywacji z pewnością by mi się przydał! Nie słyszałam o Nicku wcześniej.. :/

  OdpowiedzUsuń
 4. to wydarzenie na pewno będzie ciekawe, nie słyszałam wcześniej o Nicku a sporo czytam książek i artykułów o motywacji

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się to wydarzenie, szkoda tylko, że mieszkam tak daleko :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe i warte uwagi wydarzenie. Niestety, wcześniej o nim nie słyszałam. Gdybym wiedziała zarezerwowałabym sobie czas. Motywacja jest bardzo ważna. To klucz do osiągania sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe i warte uwagi wydarzenie. Niestety, wcześniej o nim nie słyszałam. Gdybym wiedziała zarezerwowałabym sobie czas. Motywacja jest bardzo ważna. To klucz do osiągania sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam Nicka.. To bardzo silny człowiek i mam do niego ogromny szacunek :) Z tego co wiem to ma dziecko chyba :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Motywacją do spełniania marzeń może być wszystko jednak to od nas zależy czy potrafimy się motywować

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi bardzo ciekawie. Ale niestety nie skorzystam. Poszukuje samochodu i w tej kwestii juz trace motywacje wlasnie 😜

  OdpowiedzUsuń
 11. brzmi ciekawie ale raczej sie nie wybiorę

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja chyba nie do końca jestem przekonana do takich spotkań motywacyjnych;>

  OdpowiedzUsuń
 13. Brałam udział w kilku spotkaniach i choć z pozoru fajne to jednak coś nie do końca mi odpowiadały. Tej osoby nie kojarzę ale też nie mam możliwości wzięcia udziału.

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety Wrocław jest bardzo daleko od Białegostoku, więc niestety nie będę obecna.

  OdpowiedzUsuń
 15. Spotkanie z taką osobą jest jak spełnienie marzeń. Szkoda tylko że Wrocław jest daleko i nie za bardzo mam możliwość wzięcia wolnego, by tak dotrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 16. Chętnie bym się wybrała na takie spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiem sama po sobie, że odnalezienie motywacji to nie taka łatwa sprawa jak wygląda. Ze swoim facetem mam już dwoje dzieci, ślub póki co to dla mnie wręcz paraliż i póki co mój facet to szanuje i nie naciska, ale moim marzeniem od lat było postawienie swojego domu, ale ciągle bałam się zaryzykować ... silnie szukałam domu do kupna z obawą, że nie będziemy potrafili się dogadać z K. jak będzie on wyglądał... Niestety żaden dom, który oglądałam i mogłam kupić nie sprostał moim wymaganiom ... Dopiero w sierpniu odważyłam się pojechać na działkę, którą otrzymaliśmy w prezencie 4 lata temu " na nową drogę " po porodzie córeczki ... odważyłam się tam pojechać i zacząć snuć marzenia jak wyglądał by mój tam dom ... I na szczęście we wrześniu zaczęliśmy moje marzenia obracać w rzeczywistość. A strach ... nagle minął.

  Więc jeśli miałabym coś powiedzieć o takim dobrym kopie jest po prostu podjęcie naszych marzeń ... Ale pewnie niektórym i takie spotkania bardzo by pomogły :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Z chęcią wysłuchała bym co ma do powiedzenia. Motywacji brakuje mi w wielu kwestiach

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapowiada się bardzo ciekawie! :) Niestety ja mam trochę za daleko, żeby się tam pojawić.

  OdpowiedzUsuń
 20. Szkoda, że nie mam jak tam być tego dnia, bo z chęcią bym wysłuchała co ma do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja mam mnostwo motywacji. Ale spotkanua na pewno ciekawe i pouczajace

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger