DDOB - portal dla blogerów i nie tylko

Daily Dose of Beauty to portal łączący twórców z ich czytelnikami. W społeczności DDOB spotkamy nie tylko blogerów, ale także osoby prowadzące kanał na YouTubie, profil na Muscial.ly lub Instagramie.
Jest to miejsce dla wszystkich, zarówno dla początkujących twórców, którzy chcą, aby ich posty zostały zauważone przez większą ilość osób, ale także dla tych bardziej doświadczonych  Mamy tu okazję poczytać wiele ciekawych wpisów i  poznać ciekawe osoby w sieci. Sami również dodajemy wpisy na specjalnie do tego stworzonym blogbooku, czyli mamy okazję, aby przyciągnąć nowych czytelników na naszą stronę.Platformę poznałam dość dawno, jeszcze zanim prowadziłam bloga,ale przyznam, że prawie o niej zapomniałam. W tym czasie trochę się jednak pozmieniało i to na lepsze. 

Od jakiegoś czasu można także zbierać monety na stronie. Są one dawane za każdą naszą aktywność: za zdobyte polubienia, za ilość dodanych wpisów, za ilość wyświetleń naszych wpisów,  za miejsce w rankingu, za wyróżnione wpisy lub wykonywanie różnych zadań.  Monety można wymienić na nagrody m.in. karty upominkowe do sklepów H&M, Empik, Rossmann, Sephora, ale sa też cenniejsze nagrody jak  aparat Intax, czy  smartfon Iphone X 256 GB. Na platformie mamy również panel influencera, gdzie możemy zgłaszać się do różnych kampanii. 

DDOB to na  platforma pełna możliwości.  Myślę, że warto być członkiem tej społeczności. 

Znacie ją ? Macie już tam konto?

7 komentarzy:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger