Dlaczego warto uczestniczyć w targach kosmetycznych?

Targi kosmetyczne to niepowtarzalna okazja na poszerzenie swojej wiedzy na temat kosmetyków, poznanie nowych trendów, a także marek. Zazwyczaj podczas ich trwania odbywają się również wykłady, prelekcje oraz warsztaty. Coraz częściej na takich wydarzeniach mamy również strefę blogera, do której zapraszani są wybrani influencerzy. Targi  otwarte  są jednak dla wszystkich chętnych i dlatego w dzisiejszym wpisie chciałam się z wami podzielić dlaczego warto w nich uczestniczyć. 
W targach uczestniczy zawsze wielu wystawców, więc czasami nie sposób  dotrzeć do wszystkich stoisk. Zazwyczaj wybierając się na targi wiemy  stoiska których marek chcemy odwiedzić.    Poza nimi największą moją uwagę i chyba nie tylko moją skupia zawsze to stoisko na targach, które w jakiś sposób wyróżnia się na tle innych. Właściwa aranżacja, rozmowa, możliwość wypróbowania czy powąchania kosmetyku,  a nawet mały poczęstunek np. w postaci cukierków to coś co przyciąga wiele osób .

Po pierwsze mamy możliwość poszerzenia swojej wiedzy. Tak jak wspomniałam podczas targów często organizowane są różne wykłady, prelekcje lub warsztaty. Czasami są one bezpłatne, czasami za nie płacimy.  Wszystkie niezbędne informacje znajdziemy zawsze na stronie organizatora. Dodatkowo na otwartych scenach odbywają się liczne, bezpłatne pokazy, w których może uczestniczyć każdy. Wiedza zdobyta od specjalistów z danej dziedziny jest zawsze bezcenna. 

Kosmetyka jest dziedziną, która rozwija się bardzo szybko. Na targach mamy możliwość poznania nowych marek, ale również zaczerpnąć informacji o kosmetykach, czy nowych trendach bezpośrednio od przedstawiciela marki lub sprzedawcy. Wystawcy dbają o to, żeby zapewnić klientom testery, więc każdy chętny może zapoznać się z interesującym go produktem. Jest to także niepowtarzalna okazja na wypróbowanie produktów.

Każdej firmie zależy na przyciągnięciu uwagi potencjalnego klienta, dlatego też  podczas targów organizują liczne promocje. Uczestnictwo w targach  daje więc możliwość zrobienia zakupów kosmetycznych w atrakcyjnej cenie

Na targach  oprócz dużej ilości wystawców zawsze możemy spotkać wiele osób o podobnych zainteresowaniach. Często wśród odwiedzających możemy spotkać blogerów, których  blogi być może czytacie. Jest to również szansa na ich poznanie. 

Już za miesiąc Targi Beauty Days.  Kto z Was się wybiera?

24 komentarze:

 1. Dużo marek, niższe ceny. Warto brać udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam raz na takich targach. Z jednej strony bardzo mi się podobało, ale z drugiej było tak wiele ludzi, że do większości stoisk nie podeszłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie targi muszą być świetne. Ja bym bardzo chciała się wybrać, ale nie mam gdzie zostawić dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę przyznać że nigdy nie uczestniczyłam na takich targach

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety nie będę mogła się wybrać, ale uwielbiam takie wydarzenia, choć najczęściej traktuję je jako możliwość odkrycia nowych marek/produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się wybieram, ale ostatnio tyle się dzieje że nie wiem czy uda mi się to zrealizować. Zaproszenie mam więc warto skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię targi kosmetyczne, najczęściej łapie się na jakieś zniżki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W swoim życiu byłam dwa razy na targach (hotelarskich, bo chodziłam do takiego technikum) i to naprawdę fajna sprawa. Na kosmetycznych nie byłam, ale... Chciałabym :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie byłam na targach kosmetycznych, ale kiedyś na pewno się wybiorę! :) Jest to faktycznie świetna okazja do poznania nowych marek i poszerzenia swojej wiedzy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie byłam nigdy i raczej nie lubię tego typu imprez. Przepychający się ludzie, to nic fajnego.

  OdpowiedzUsuń
 11. musze się przyznać., że chyba jeszcze nigdy nie byłam na takich targach typowo kosmetycznych

  OdpowiedzUsuń
 12. byłam już na takich targach, nie raz, fajna sprawa, aby poznać nowe marki, czy spotkać nowe osoby, ale z cenami to już nie jest tak fajnie. Dla mnie ceny są normalne, a nawet niektóre zawyżone.

  OdpowiedzUsuń
 13. rzeczywiście fajna sprawa takie targi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja jeszcze nigdy nie zawitałam na takie targi ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie miałam okazji być na targach kosmetycznych, ale gdy będą takie organizowane w mojej okolicy będę tam

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeszcze nie byłam na takich targach, ale chciałabym być :)

  OdpowiedzUsuń
 17. jeszcze kilka lat temu chodziłam na targi kosmetyczne, jednak zrezygnowałam z nich, chodzę tylko na Ekocuda :-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam nadzieje ze i ja kiedys w koncu wybiore sie na takie targi ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Swego czasu byłam kilka razy na targach kosmetycznych, zawsze można tam coś ciekawego znaleźć, choć jeśli chodzi o ceny, to szału nie było. Zależy też od danej marki.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja niestety nie mam możliwości aby pojechać na takie targi. A bardzo bym chciała.

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo chciałabym być na takuch targach , szkoda, że na podlasiu nie zrobią takich.

  OdpowiedzUsuń
 22. Uwielbiam jeździć na różnorodne targi :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Uwielbiam jeździć na targi kosmetyczne.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger