Najcenniejsze wspomnienia w formie fotoalbumu zFoto.

Już nie raz zauważyliście, jak bardzo lubię wspomnienia układać w albumy.  Owszem dużo zdjęć mam w formie plików na komputerze czy płycie, ale to już nie to samo. Pojedyncze drukowane zdjęcia też na dłuższą metę nie zdają egzaminu. Dlatego też często z najcenniejszych wspomnień robię fotoalbumy, fotozeszyty itp.  Ostatnio są to głownie zdjęcia mojego urwisa, ale te jego miny i uśmiechy są najcenniejsze. Są to wspaniałe wspomnienia i piękna pamiątka.
Tym razem zaufałam firmie zFoto. Jak wygląda i czy spodobał mi się fotoalbum? Oceńcie sami.  


Firm tworzących fotoalbumy i inne fotograficzne gadżety mamy coraz więcej.  Jednak o ich wyborze z reguły decyduje jakość wykonania. Często też firmy prześcigają się w promocjach cenowych. I nie ukrywam też często z nich korzystam. Jak w tym przypadku ma się jakość do ceny?


Album dzięki twardej oprawie jest bardzo elegancki. Okładka jest również naszego projektu, więc każdy album jest inny, niepowtarzalny. Poszczególne karty są pozszywane, więc gwarantuje to, że po kilkukrotnym przejrzeniu nie rozpadnie się. Zdjęcia drukowane są na grubym, dobrej jakości papierze. Dostępne są różne formaty - ja wybrałam 21x28 i jestem z niego bardzo zadowolona. Mój album ma 28 stron, ale może być ich w albumie znacznie więcej.  


Proces zamówienia jest bardzo łatwy. Projekt albumu możemy stworzyć za pomocą programu lub online. Dla mnie łatwiejszym rozwiązaniem był program, bo tam na spokojnie mogłam wszystkie zdjęcia przestawiać sobie po kilka razy, tak samo tła i inne gadżety. Jest również możliwość dodawania opisu do zdjęć - ja tym razem tego nie zrobiłam.Jeśli szukasz wspaniałej pamiątki lub wyjątkowego upominku dla bliskich to FotoAlbum  jest właśnie dla Ciebie.
Korzystając z kodu BL_12_X228_IZJR możecie również zamówić taki album za kwotę 31 zł. - tutaj To kwota razem z przesyłka, więc na pewno warto. 

Jeśli wolisz fotoalbum z większą ilością stron lub np fotokalendzarz  z własnymi zdjęciami to w tym poście - tutaj znajdziesz więcej kodów rabatowych. 

A Wy lubicie wspomnienia w takiej formie?6 komentarzy:

 1. Bardzo fajna pamiątka taki album. Zachowuje wspomnienia na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny album. Takie prezenty są najlepsze

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie fotoksiążki, fotoalbumy. Niezwykła pamiątka :) Idealnie sprawdzają się też jako prezenty :D Nie znam tej firmy, ale z chęcią do nich zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fotoalbumow mam chyba z 10 :D uwielbiam zdjęcia , robie ich chyba milion dziennie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja myślę nad takim albumem dla mojej mamy na urodziny:D:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotoalbumy to piękny prezent :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger