Spa - każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu.

Każda kobieta pragnie wyglądać młodo i zdrowo. Czasami korzystamy z usług profesjonalistów, czasami próbujemy wszystkiego na własną rękę. Kiedyś miałam możliwość skorzystać  z usług Spa. Niestety cały czas żyjemy w biegu i chociaż prezent mi się bardzo spodobał niestety wtedy nie mogłam z niego skorzystać.
Dlatego tez niedawno zaczęłam przeglądać różne oferty. Przecież i nam czasami należy się odrobina luksusu.

Wizyta w spa stanowi wspaniałe oderwanie od szarej codzienności, codziennej rutyny, gonitwy i nieustannego stresu. Pobyt w takim miejscu pozwala odpocząć od codziennego zgiełku, stresu oraz zmęczenia. Taka chwila dla siebie, ma duże znaczenie dla naszego samopoczucia, a  zadbane i zdrowsze ciało, sprawia wrażenie młodszego. Warto korzystać ze spa i traktować to jako swojego rodzaju inwestycję w nasz wygląd, zdrowie, ale i dłuższą młodość. Wiele zabiegów proponowanych przez salony spa ma również działanie lecznicze. A i medycyna estetyczna  też  zagościła w ofercie klinik Spa. Każdy zabieg z jej zakresu jest poprzedzony konsultacją z lekarzem oraz indywidualną diagnozą potrzeb pacjenta.

Jeszcze jakiś czas temu uważano, że wizyty w Spa zarezerwowane są tylko dla bogatych. Powoli wszystko się zmienia. Coraz chętniej i częściej korzystamy z takich ośrodków.  Wielu jednak nadal uważa, że nie warto korzystać ze spa, bo zabiegi proponowane przez salony, można z powodzeniem wykonać w warunkach domowych. Warto jednak pamiętać, że w salonie pracują profesjonaliści, którzy używają profesjonalnych sprzętów i kosmetyków. 

Ceny? Ceny są naprawdę bardzo zróżnicowane. W głównej mierze zależą od oferowanych usług i renomy salonu lub kliniki.Wśród usług są zarówno zabiegi na ciało, włosy, twarz jak i wiele rodzajów masaży. W ofertach znajdziemy również pakiety usług dla panów, a i również kobiet w ciąży. Każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną diagnozą oczekiwań, co umożliwia stworzenie spersonalizowanego planu pielęgnacyjnego, dostosowanego do stylu życia. Ciekawe oferty proponowane są też dla Panny Młodej i Pana Młodego na 100, 30 i 14 dni przed ślubem.
Coraz częściej wizyta w spa, traktowana jest jako pomysł na prezent. Wystarczy wykupić bon na zabiegi spa, w wybranym przez nas salonie i podarować je bliskiej nam osobie. Jest to prezent, który sprawdzi się niezależnie od płci i wieku obdarowywanej osoby. 

A Wy macie ochotę na odrobinę luksusu?5 komentarzy:

 1. Narobiłam sobie ochotę na taki relaks :) mhmm :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj wybrałabym się do spa, takie oderwanie by się przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się wybrała do spa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wizyta w SPA to jest dobry pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger