Jak zachować swoje wspomnienia? - recenzja fotoalbumu firmy Fotobum

Bardzo lubię wracać wspomnieniami do miłych chwil. Obecnie mamy mnóstwo możliwości przechowywania zdjęć.  Jakiś czas temu moje zdjęcia przechowywane na komputerze poszły w siną dal razem z awarią dysku, więc powoli zaczynam jednak przekonywać się na nowo do innych form zachowania zdjęć. Jedną z nich, jak mogliście przekonać się kilka wpisów wcześniej są fotozeszyty. 
Tym razem dzięki  Fotobum mogłam poznać zalety i wady fotoalbumu mini, właśnie tej firmy.
Jakie są jego zalety?

Zacznę od tego, że aby stworzyć taki fotoalbum nie musimy ściągać żadnego programu. Zdjęcia dodajemy bezpośrednio z dysku komputera, FB instagrama itp. 
Możliwe jest stworzenie albumu z 24 lub 48 zdjęciami.
Cenowo taki album dostępny jest na każdą kieszeń, a przy tym  jest to dobra alternatywa dla pojedynczo drukowanych zdjęć. 
Album też fajnie sprawdzi się jako drobny prezent dla rodziny lub znajomych. Każdy z nas lubi zachowywać w pamięci miłe wspomnienia, a oglądanie zdjęć w fotoalbumie jest dużo przyjemniejsze niż na komputerze.
Fotoalbum ma wymiary 11 x 10 cm. Jest to podręczny mini album - zajmuje mało miejsca, zawsze kiedy chcemy możemy go ze sobą zabrać. Okładka jest miękka, kolorowa i błyszcząca.Zdjęcia drukowane są na grubym, kredowym papierze, a album spięty jest metalową, białą spiralą, która pozwala na pełne otwieranie kartek ułatwiając oglądanie zdjęć. Jest wykonany profesjonalnie i estetycznie.  Do albumu otrzymujemy również naklejki, które możemy w nim umieścić  ponieważ zdjęcia drukowane są tak, że nad i pod mamy miejsce na umieszczenie naklejki lub naszego opisu. 


Znalazłam jednak też kilka drobnych wad.  Zdjęcia do programu wybierane są losowo, nie mamy wpływu na ich kolejność w albumie. Wpływu nie mamy również na wybór okładki. Pomimo, że ta jest kolorowa , estetyczna i miła dla oka ja osobiście lubię jak moje albumy się różnią. Wtedy wiem od razu po który sięgnąć.
Zupełnie mała, ale istotna rzecz, to że zdjęcia przycinane są do kwadratu, więc warto przejrzeć zdjęcia przed końcowym zamówieniem , wtedy można jeszcze przesunąć, albo wstawić inne zdjęcie. Jednak co fajne to program podpowiada, że trzeba zaakceptować każde zdjęcie po kolei.
Zalety fotoalbumu jednak przeważają nad  tymi kilkoma wadami. 
Również szybkość realizacji zamówienia również to rekompensuje.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z mojego fotoalbumu. Wspaniała pamiątka, zachowująca najlepsze momenty mojego małego urwisa. Będzie miał co oglądać jak dorośnie. 

A tu kilka zdjęć z mojego fotoalbumu.


Fotobum posiada w swojej ofercie dużo więcej produktów. Możecie z nimi zapoznać się na stronie www - klik
lub w mediach społecznościowych: FB - klik , instagram - klik 

Możecie też skorzystać z linku polecającego - klik7 komentarzy:

 1. jaki kolorowy :) piękne wygląda!! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wolałabym jednak poświęcić więcej czasu i wywołać zdjęcia osobno, aby móc ustawić je we własnej kolejności. Wady, które opisałaś dla mnie totalnie skreślają taki produkt. Cóż to za ułatwienie, kiedy program sam narzuca program i okładkę.

  Może jednak komuś nie będzie to przeszkadzać. Fajnie, że napisałaś także o słabych stronach usługi. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny sposób na zatrzymanie wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny :) uwielbiam takie fotoalbumy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super jest. I niedrogi 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny album, jednak brak kontroli co do kolejności i kwadratowe zdjęcia jednak u mnie odpada.....szkoda, bo szukam czegoś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger