Jak sprawić radość bliskiej osobie? Inspiracja na prezent.

Prezent bez okazji to jedna z milszych niespodzianek. A kto z nas ich nie lubi? Taki prezent jest świetnym sposobem na sprawienie radości bliskiej osobie, wyrażenie swoich uczuć. 
Miejscem, w którym można znaleźć  wiele pomysłów na małe lub większe upominki jest My Gift Dna, a dzięki personalizacji można je uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Mam duszę romantyka, ale prezenty, które robię są z reguły praktyczne. Poniżej możecie się przekonać co wybrałam dla mojej drugiej połówki.Pierwszy z nich to stylowy skórzany portfel. Jak wszystkie produkty w tym sklepie jest bardzo estetycznie wykonany. Jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, pomieści gotówkę, karty i dokumenty. Posiada miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe, 5 kieszeni na dokumenty. Wykonany jest ze skóry w kolorze brązowym. Portfel pakowany jest w drewniane pudełko, na którym również można umieścić grawer. 
Specjalnie, tak dla śmiechu i aby "przypadkiem nie zapomniał" wybrałam portfel właśnie z tym napisem.

Drugi prezent to kubek termiczny. Mój mąż lubi pić kawę, a często rano nie zdąży lub wyjeżdża, więc jak najbardziej  kubek mu się przyda.  I tu już wybrałam właśnie personalizację prezentu. Nawet najzwyklejsza rzecz jest w ten sposób bardziej wyjątkowa.
Kubek jest solidnie wykonany. Jest szczelny, nie przecieka. Bardzo długo trzyma ciepło. Matowe wykończenie kubka z indywidualną personalizacją nadaje mu charakteru. Pokrywka posiada funkcje push open/close, dzięki czemu można go otworzyć jedną ręką. 

  
A wy robicie swoim bliskim prezenty bez okazji?

6 komentarzy:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger