Produkty do higieny jamy ustnej firmy Paro Medic

Dbanie o higienę jamy ustnej zaczynamy już od najmłodszych lat.
Dziś chciałabym przedstawić Wam produkty, które otrzymałam do testowania od firmy PARO.


Paro to połączenie higieny jamy ustnej i szwajcarskiej innowacji. Rezultat tego połączenia to unikalny system profilaktyki, który oferuje wiele narzędzi z zakresu ochrony jamy ustnej, szczoteczek do zębów i ochrony przestrzeni międzyzębowych. 

Pasta paro amin ma bardzo przyjemny miętowy zapach. Doskonale oczyszcza zęby, nie ściera szkliwa. Po umyciu jeszcze długo mam uczucie świeżości w ustach. Co najważniejsze pasta  nie zawiera SLS. Zawarty w niej aminofluorek chroni przed próchnicą, zmniejsza możliwość osadzania się kamienia oraz utwardza szkliwo zębów. Jestem bardzo z niej zadowolona. 
Tubka jest bardzo elastyczna, przez co bardzo łatwo wycisnąć pastę do samego końca.
Płyn do płukania jamy ustnej - rewelacja. Bardzo orzeźwiający, miętowy zapach - jak guma miętowa. Mogłabym płukać usta bez końca. Na pewno jest delikatny, bo nie wywołał, żadnych podrażnień, a mam bardzo wrażliwe dziąsła. 
Z opisu producenta -  Płyn do płukania jamy ustnej z aminofluorkiem i fluorkiem sodu, których połączenie aktywnie zapobiega powstawaniu próchnicy oraz chorób przyzębia.


No i szczoteczki:
 
Szczoteczki posiadają gęste oraz średniej miękkości włosie, które dokładniej usuwa płytkę nazębną. Mają bardzo ergonomiczny kształt i dzięki temu są wygodna w użyciu. Na końcu szczoteczki można zamocować końcówki do przestrzeni międzyzębowych lub końcowe jednopęczkową. Ta akurat przydaje się też u osób noszących aparat ortodontyczny.

exS39 - ultra miękka  Szczoteczka dla osób o wrażliwych dziąsłach, ma wyjątkowo gęste i ultra miękkie włosie, które idealnie doczyszcza powierzchnię zębów, jednocześnie dbając o delikatne dziąsła.
S39 - miękka  Posiada gęste i miękkie włosie, dzięki czemu idealnie czyści zęby i nie powoduje uszkodzeń podczas masażu dziąseł.
M39 - średnio twarda  Dla osób, które lubią nieco twardsze włosie. Szczoteczka świetnie czyści powierzchnię zębów nie powodując przy tym uszkodzeń dziąsła. Istotne jest, żeby używając tej szczoteczki nie stosować dużego nacisku podczas mycia zębów.

Więcej produktów Paro możecie znaleźć na stronie sklepu.

Znacie firmę Paro?
Używacie jej produktów?


4 komentarze:

 1. Nie znam firmy, ale chętnie bym wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Produkty do higieny jamy ustnej są szczególnie ważne po zabiegach chirurgicznych. Mój chirurg stomatolog po wyrwaniu zęba zalecił mi płukanie jamy ustnej specjalnym płynem, aby rana szybciej się goiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chodzę do dentysty w Białystoku i ostatnio poradził mi jak dokładnie myć zęby. Oprócz szczoteczki i nitki warto używać tez płynu do płukania oraz irygatora. Lepiej zadbać o zęby niż je leczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Porządna szczoteczka to podstawa. Ja kupuję akcesoria do zębów w sklepie stomatologicznym. Szczoteczkę powinno się wymieniać co 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger