Pomysł na prezent - My gift dna

Dostawać prezenty lubi chyba każdy. Ja bardzo lubię również  obdarowywać nimi bliskich. Często szukam  inspiracji, tak aby prezent, który podaruję był wyjątkowy. I takim miejscem, gdzie często coś znajduję - bo wybór jest bardzo duży - jest MYGIFTDNA.PL

Najlepszy prezent to taki, który został stworzony z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Właśnie dlatego wszystkie pomysły na prezent, które tam znajdziecie to prezenty personalizowane. Ja takie uwielbiam. 
Jakiś czas temu wybrałam bidon z graweremBidon ma pojemność 550 ml. Wykonany jest ze stali. Grawer naniesiony jest techniką laserową.
Jest idealny dla każdego. Sprawdza się w rożnych sytuacjach - wyjście na spacer, do pracy, do szkoły a także wypad za miasto. 
Pogoda zaczyna dopisywać, więc teraz jeszcze bardziej się przyda.
Jest idealnym rozwiązaniem, aby mieć swój ulubiony napój zawsze przy sobie. 
Bidon posiada bardzo wygodny w użyciu  "dzióbek" do picia. 
łatwo można go otworzyć. 

  
Grawer wykonany jest bardzo estetycznie  i precyzyjnie. Dodaje bidonowi całego uroku. Napis i grafikę możemy wybrać sami, więc idealnie możemy go dobrać do osoby obdarowywanej. 
Do tego bardzo miła obsługa sklepu zadba i dopyta o każdy szczegół - wielkość i kolor czcionki, tło.


Bidon nie rdzewieje, nie przecieka. Cały czas wygląda bardzo estetycznie, a noszę go często w torebce. 
Tak jak wspomniałam bidon jest ze mną już dłuższy czas więc mogłam go dokładnie sprawdzić i w 100% jestem z niego zadowolona. A Wy lubicie takie bidony?
Lubicie personalizowane prezenty?
Jeśli tak to na stronie sklepu  znajdziecie mnóstwo prezentów na każdą okazję. Polecam .

5 komentarzy:

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger