Etui do telefonu/ IziGsm

Jakiś czas temu szukałam etui do telefonu. Stare mi się znudziło, potrzebowałam czegoś nowego. I tak trafiłam na stronę IziGsm.
Firma oferuje szeroki wybór produktów do telefonu i z pewnością jeszcze nie raz coś wybiorę, a dziś chciałam Wam pokazać jakie produkty wybrałam tym razem.

Czasami lubię poszaleć i szukam jakichś rzeczy, które bardzo zwracają na siebie uwagę, ale tym razem postawiłam na klasykę. 

Etui Smart Magnet przypasowało mi kolorystycznie do telefonu.
Zamykane jest na magnes, dzięki temu klapka nie otwiera się przypadkowo. Miękkie wnętrze chroni ekran przed zarysowaniami.
Pokrowiec jest wytrzymały i miły w dotyku. 
Jak dla mnie idealny. Z poprzedniego mojego etui telefon musiałam wyciągać, potem wkładać ponownie do etui i  kończyło się często na tym, że w torebce lądował sam telefon bez pokrowca. Teraz problem znikł. Telefon już zabezpieczony przed zarysowaniami. 
Etui jest dość wygodne w użyciu, nie ma problemu ze swobodnym użytkowaniem telefonu.  Ponadto tylna część jest odginana w ten sposób, że telefon można łatwo i bezpiecznie postawić i swobodnie oglądać zdjęcia czy słuchać muzyki.

Przy okazji wybrałam też silikonowe etui na starszy telefon, a to
tylko dlatego by ukryć zarysowaną  tylna klapkę. Silikonowe etui Back Case chroni mój telefon głównie przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Etui jest elastyczne, dobrze dopasowane. Nie blokuje żadnych przycisków.


A Wy korzystacie z etui? 
Czym kierujecie się przy ich wyborze?


2 komentarze:

  1. Mój telefon jest ponoć "pancerny" dlatego ma sam w sobie już obudowę, która ma go zabezpieczać dlatego nie korzystam z dodatkowych etui.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger