Wymarzona suknia ślubna | dream wedding dress

Ślub to jeden z piękniejszych dni w naszym życiu. Jednak zanim do niego dojdzie czeka nas masa przyjemnej, ale czasami stresującej pracy. W tym dniu każda z nas chce wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Jednym z najważniejszych zadań, jakie stoją przed przyszłą Panną Młodą jest wybór sukni na ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju dzień. 

Wedding is one of the most beautiful days in our lives. However, before it comes to it, we will have a lot of nice but sometimes stressful work. On this day, each of us wants to look beautiful and unique. One of the most important tasks for the future bride is to choose a dress for this unique, one-of-a-kind day.
Z wyborem sukienki ślubnej z pewnością nie warto zwlekać i odkładać tego na ostatnią chwilę. Po pierwsze, sam wybór tego właściwego fasonu zawsze trochę trwa. Po drugie, wcześniejsze poszukiwania sukienki zaoszczędzą stresu, bo im bliżej ślubu, tym więcej rzeczy jest do załatwienia.  Ponadto gdy sukienkę mamy już wybraną to możemy decydować się na kupno dodatków, np. kolczyków czy naszyjnika. 

With the choice of a wedding dress is certainly not worth procrastinating and postpone it for the last moment. First of all, choosing the right cut always takes a while. Secondly, searching for dresses in advance saves stress because the closer you get to your wedding, the more things you have to do. In addition, when the dress is already chosen, we can decide to buy accessories, such as earrings or necklace.

Mój ślub był już dawno temu, jednak z sentymentem czasami wracam do tych chwil. Dziś mam dla Was zestawienie kilku sukien ślubnych, na które zwróciłam uwagę teraz. Szkoda, że wówczas nie miałam tak dużego wyboru. Może dla którejś z Was będą inspiracją do wyboru swojej. 

My wedding was a long time ago, but with sentiment sometimes I return to these moments. Today I have for you a juxtaposition of several wedding dresses, which I have paid attention to now. It is a pity that I did not have so much choice at the time. Maybe for one of you they will be an inspiration to choose yours.

Romantyczna suknia ślubna z koronką to niesłabnący hit. Sukienka z koronkową górą i zwiewnym, muślinowym dołem.jest efektowna i wygodna. Idealnie sprawdzi się podczas uroczystej ceremonii i weselnej zabawy. Suknie ślubne  zdobione koronkami sprawiają, że nie jedna z nas może prezentować i czuć się jak księżniczka.

A romantic wedding dress with lace is an unflagging hit. Dress with a lace top and airy, muslin bottom. It is impressive and comfortable. Ideally suited to the ceremonial ceremony and wedding fun. Wedding dresses decorated with lace make not one of us can present and feel like a princess.

Jeśli mamy nienaganna figurę możemy wybrać suknię ślubną bardzo dopasowaną do ciała.
Seksowna, długa suknia z trenem będzie prezentować się niezwykle elegancko i podkreśli atuty każdej kobiety.

If we have an impeccable figure, we can choose a wedding dress very well suited to the body.
Sexy, long dress with a train will be very elegant and will emphasize the strengths of each woman.


Więcej propozycji znajdziecie na stronie OKdress
You can find more suggestions on the OKdress website.


Spodobała się Wam jakaś? 
Did you like any?

27 komentarzy:

 1. W tych propozycjach nie znalazłabym tego, co najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sama nie wiem, na jaką bym się zdecydowała. To trudna decyzja. Każda z sukienek ma to coś w sobie. Ale z Twoich propozycji chyba ta pierwsza romantyczna bardzo długa najbardziej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne suknie ślubne, ja miałam typową księżniczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój ślub był 1,5 roku temu. Miałam górę koronkową a dół muślinowy i myślę, że to był świetny wybór ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ślub mam dopiero co za sobą, (nie)stety moja suknia ślubna sprzedała się w pierwszej godzinie od wystawienia - a myślałam, że jeszcze się nią nieco nacieszę :) Postawiłam na skromną, ale niezwykle efektowną muślinową suknię, z bogato zdobioną górą. To było spełnienie moich marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 6. kilka dni temu wybierałam razem z siostrą jej sukienkę ślubną, jest masa pięknych modeli ale my wiedziałyśmy co chcemy i trwało to pół godziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wybór sukni ślubnej zawsze wydawał mi się trudnym zadaniem. Jednak ja swoją wybrałam w 5 minut. Weszłam do salonu i wiedziałam, że to ona.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja miałam suknię wieczorową jako ślubną - nie było dla mnie ważne żeby wystrzelić się jak rakieta ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładne propozycje, jednak żadna nie jest w moim stylu. Podobają mi się proste, delikatne sukienki i takiej właśnie będę szukać na swój ślub :) Ostatnio byłam świadkową u przyjaciółki i wybrałam śliczną sukienkę z oferty hurtowni sukienek Sosimply.pl. Wyglądałam pięknie, jednak nie chciałam odciągać wzroku od Panny Młodej, dlatego postawiłam na prostotę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. piękne sukienki, ja na swój ślub chyba zdecyduję się na delikatną zwiewną sukienkę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi w znalezieniu idealnej sukni ślubnej pomogła zaprzyjaźniona agencje influencer marketing :) Dzięki nim mój ślub był jak z bajki a ja czułam się jak księżniczka <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam suknie ślubne , ale nie mam odwagi sama takiej założyć :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja jeszcze nie musiałam szukać, wszystko przede mną, ale nie odważyłabym się zamówić sukni przez internet z tego typu miejsc :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja przymierzyłam tylko 3 modele i od razu wiedziałam, którą chcę mieć.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja juz jestem po ślubie Ale wciąż mija sukienka bardzo mi si podoba

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja ślub mam jeszcze przed sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja ślub miałam w czerwcu i miałam coś w stylu tej ostatniej sukienki na początku czyli długi rękaw z koronki i tiul :) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Moja suknia była w stylu księżniczkowej i mimo tego, że od ślubu minęła osiem lat wciąż wybrałabym tą samą suknię :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Właściwie podobają mi się różne style sukni ślubnych, ciężko by było podjąć jednoznaczna decyzje;>

  OdpowiedzUsuń
 20. Piękne :) moja była moją wymarzoną i decydując się na nią kierowalam sie tylko moim zdaniem

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja właśnie jestem na etapie przygotowania ślubu. To dopiero początki, ale marzy mi się suknia podobna do tej z pierwszego zdjęcia, ale z długim rękawem.

  OdpowiedzUsuń
 22. Marzenia, co do sukni ślubnej mam i mam nadzieje, że kiedyś one się spełnią :) wiele kobiet marzy o sukni księżniczki, ja zdecydowanie wolę dopasowane :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Koniecznie muszę zapoznać się z ofertą tej strony. Przy moich krąglejszych kształtach ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego.

  OdpowiedzUsuń
 24. Podoba mi się kilka z fotografii jednak to nie byłyby "te"..
  Ja ślub mam już 5 lat za sobą, teraz jednak przeżywam wszystko na nowo z przyjaciółką i aż miło na serduchu się robi. Suknię wybrałyśmy wczoraj właśnie - pierwszy salon, pierwsza suknia i tak już zostaje, jest dla niej idealna!

  OdpowiedzUsuń
 25. ja też często wracam do dnia swojego ślubu :) bałam się bardzo bo mój konsultant ślubny dopiero skończył szkolenie i nie wiedziałam czy sobie poradzi, ale było super :)

  OdpowiedzUsuń
 26. przepiękne suknie i panny młode :) ja niestety nie miałam i nie mam idealnej sylwetki, także jedynie specjalne suknie ślubne plus size wchodziły w grę, bo w tych standardowych nie było dla mnie rozmiarówki :(

  OdpowiedzUsuń
 27. Coś w tych sukniach ślubnych jest niesamowitego, po wielu latach wciąż wyglądają doskonale i zmysłowo. Marzenie chyba każdej kobiety :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Cosmetics reviews , Blogger